Kocham Cię Polsko - amatorski turniej siatkówki Pozytywna Szkoła Podstawowa Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Kocham Cię Polsko - amatorski turniej siatkówki

Już w sobotę, 13 listopada, stowarzyszenie Żuraw Gdańsk, pod marką mass events, zaprasza na turniej siatkówki amatorskiej, który rozpocznie się o godzinie 10:00 w hali sportowej Pozytywnej Szkoły Podstawowej im. Arkadiusza Rybickiego, przy ul. Azaliowej 18 w Gdańsku - Kokoszkach.

Turniej przeznaczony jest dla maksymalnie ośmiu męskich drużyn amatorskich. W ich skład może wchodzić minimalnie sześciu, zaś maksymalnie dziesięciu zawodników, którzy ukończyli 18 lat i nie są zarejestrowani w klubach zrzeszonych w Polskim Związku Piłki Siatkowej. Regulamin przewiduje fazę grupową, półfinały i finał. Nagrody dla trzech najlepszych drużyn to - obok pamiątkowych pucharów - komplety sprzętu sportowego firmy Pro. SportsWear dla całego zespołu.

Warunkiem przystąpienia drużyny do rozgrywek jest wysłanie zgłoszenia na mailowy adres kontaktowy organizatora, które powinno zawierać: nazwę drużyny, listę zawodników uprawnionych do gry z przypisanym do każdego zawodnika rozmiarem koszulki, numer telefonu kontaktowego do kapitana drużyny oraz dowód wpłaty wpisowego na konto bankowe Organizatora w wysokości 200 zł od drużyny.

Dane do przelewu:
Odbiorca: Stowarzyszenie "Żuraw Gdańsk"
Tytuł przelewu: "Nazwa drużyny"
Numer konta: PL 57 1140 2004 0000 3302 7949 0819
Kontaktowy adres mailowy do organizatora: biuro@zurawgdansk.pl
Partnerami imprezy są: Ministerstwo Sportu oraz Miasto Gdańsk.