Kolacja W4 | Kohei Yagi | Gdański Ramen Day W4 Food Squat Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Kolacja W4 | Kohei Yagi | Gdański Ramen Day

Gdański Ramen Day, Kohei Yagi w W4! Nikt w Polsce nie wie tyle o ramenie, co Kohei Yagi!

Współtworzył najlepsze i najbardziej rozpoznawalne ramen bary w Polsce. Na jego Ramen Days wpada pół Warszawy - tym razem po raz pierwszy zorganizujemy je w Gdańsku! W W4 przygotuje trzy technicznie perfekcyjne miski, które spokojnie mogłyby być serwowane w japońskich ramenya.

Gwarantujemy szaloną ilość umami w każdej misce oraz kieliszek sake.

MENU:
TORI SOBA | shoyu ramen z olejem z perliczki, Tare na pięciu sosach sojowych, w tym europejskim Tomasu, który fermentuje przez trzy lata; bulion drobiowo-rybny; dedykowany makaron ramen z dodatkiem pełnoziarnistej mąki żytniej; toppingi: klasyczne chashu ze świni rasy Duroc, podwędzane chashu ze świni rasy Duroc, przygotowywane w niskiej temperaturze, pak choi, biała cebulka, menma.
SANSHO SOBA | białe shoyu z japońskim pieprzem SanshoTare na białym sosie sojowym z wyspy Shodo i dashi z trzech rodzajów suszonej ryby; bulion drobiowo-rybny z perliczką; dedykowany makaron ramen z dodatkiem pełnoziarnistej mąki żytniej; klasyczne chashu ze świni rasy Duroc, podwędzane chashu ze świni rasy Duroc, przygotowywane w niskiej temperaturze, pak choi, biała cebulka, menma.

* Możliwa opcja - informacje prosimy przesłać na mail maciej@finebite.co maksymalnie przed kolacją.

Cały dochód zostanie przeznaczony na wsparcie Ukrainy.


Przygotowaliśmy kilka kolacji:
17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 20:00.
Wybór należy do Ciebie!

ULICA ELEKTRYKÓW / dokładną lokację podamy wkrótce
https://www.w4popup.pl

Informacja o biletach