Komedia na ulicy Sopot Centrum Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Komedia na ulicy

Abstrakcyjne poczucie humoru, wysokie tempo głupawki, błyskotliwe strzały i niewiele hamulców - a wszystko zmyślane na poczekaniu! Po raz pierwszy w historii Sopot Centrum zapraszamy na w pełni improwizowany występ komediowy na świeżym powietrzu, w wykonaniu Szymon Jachimek, Wojciech Tremiszewski i akompaniującego im Huberta Świątka!

Podczas spektaklu: gry improwizowane znane z programów telewizyjnych "Whose line is it anyway?", czy "I kto to mówi?"; branie pomysłów od widzów, a także czasem ich czynny udział na scenie; improwizowane historie melodramatyczno-głupkowate oraz piosenki.

Jachimek i Tremiszewski niegdyś występowali w Kabarecie Limo, ale są też związani z trójmiejską sceną impro od jej początków. Występowali w programach telewizyjnych "I kto to mówi?", "Dzięki Bogu już weekend", czy "Spadkobiercy". Poza improwizacjami piszą i występują nie improwizując - jako liryczny diskopolowiec Mariush (Jachimek) oraz jako jajcarski wieszcz Mickiewicz (Tremiszewski).

Oprawą muzyczną zajmuje się Hubert Świątek, kompozytor i aranżer. Od wielu lat improwizujący z trójmiejskimi projektami impro.

Zaczynamy w piątek 25 sierpnia o godzinie 19:00 na deptaku Sopot Centrum (scena pod chmurką). Wstęp wolny... tzn. darmowy i każdemu wolno przyjść.