Komediowa Desdemona - Open Mic Desdemona Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Komediowa Desdemona - Open Mic

Zapraszamy na 8. edycje wieczoru Open Mic w Desdemonie.

Stand Up w Desdemonie to cykliczne comiesięczne wydarzenie, gdzie możecie usiąść, wypić browara i przede wszystkim się pośmiać. Wystąpią trójmiejscy komicy, którzy będą testować nowe rzeczy. Będziecie świadkami żartów które będą powiedziane tylko raz, ale i takich, które przejdą do historii najlepszych żartów stand up-owych.

Wszystko poprowadzi, dwóch fantastycznych komików: Pan Li i Kuba Dąbrowski.

Pan Li - najlepszy iluzjonista wśród komików. Najlepszy komik wśród iluzjonistów. Oto Pan Li. Pan Li ma dwie twarze. Jest mistrzem mikroiluzji, ale bywa też Iżulionistą. Mikroiluzja to magia na wyciągnięcie ręki. W tej sztuce Pan Li nie ma sobie równych. Iżulionistą staje się na scenie... po kilku głębszych. Wtedy rozśmiesza do łez.

Pan Li to jedyny w Polsce iluzjonista komediowy. Nie tylko czaruje, ale i rozbawia. Pan Li to pseudonim sceniczny Przemysława Lieske, profesjonalnego iluzjonisty, artysty estradowego i komika. Pan Li jest jedynym w Polsce iluzjonistą kabaretowym. Z tego powodu bywa nazywany najlepszym komikiem wśród iluzjonistów i najlepszym iluzjonistą wśród komików. Na scenie cechują go: niepowtarzalny styl, zawodowa precyzja, luz, swobodny i naturalny kontakt z widzami.

Kuba Dąbrowski - mieszka w Gdańsku, pochodzi z Podkońc. Obserwuje wszystkich i wszystko, zapamiętuje, potem to zapomina i na podstawie tego tworzy materiał. Preferuje raczej grzeczne żarty, chociaż coś czasem wrzuci obleśnego, sprośnego, nietaktownego, robaczywego. Finalista III edycji Antrakt Stand Up Festiwal.