Koncert Kasprzycki Band Scena Muzyczna Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Koncert Kasprzycki Band Opinie (1)

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na niezapomnianą muzyczną ucztę i dużą dawkę solidnego grania podczas koncertu Roberta Kasprzyckiego, showman'a obdarzonego niesamowitym poczuciem humoru. Koncert odbędzie się 18 listopada w Scenie Muzycznej GAK przy ul. Powstańców Warszawskich 25 o godz. 19.00.

Robert Kasprzycki, to znany śpiewający autor (m.in. Nieba do wynajęcia), ma na koncie ponad tysiąc pięćset koncertów, a tuż przed koncertem w Gdańsku będzie obchodził huczny jubileusz 25-lecia swojej pracy artystycznej. Jesienią 2014 została wydana jego nową płyta, on sam o tym wydawnictwie mówi tak: "To chyba moja najbardziej miłosna płyta, jeśli chodzi o tematykę, bo zdecydowanie ograniczyłem się do uczuć" . "Trzymaj się wiatru kochana" - singiel promujący płytę, utrzymywał się na Liście Przebojów Trójki przez 22 tygodnie. Program koncertu będzie przekrojowy, a na setliście znajdą się najbardziej znane utwory ze wszystkich studyjnych albumów. Będzie to niezapomniana muzyczna uczta i duża dawka solidnego grania połączona z zabawą z publicznością. Towarzyszyć mu będą znakomici muzycy z formacji Kasprzycki Band, z którymi na stałe współpracuje (Krzysztof Wyrwa - bas, Max Szelęgiewicz - gitara, Adam Zadora - perkusja).

poezja śpiewana - koncerty w Trójmieście


------

Zadebiutował na 28 Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, gdzie zdobył I nagrodę oraz Stypendium im. Wojtka Bellona. Piosenką "Niebo do wynajęcia", dotarł do niespodziewanie wielkiego grona słuchaczy, nie związanych do tej pory z piosenką "nieobojętną", cały zaś album "Niebo do wynajęcia" zawierał wiele innych piosenek, z których cześć trafiła do śpiewników, część do dziś stanowi kanon polskiej piosenki poetyckiej.
Jesienią 2006 ukazał się drugi album Kasprzyckiego - "Światopodgląd". Premiera albumu odbyła się na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia. Jesienią 2007 roku nakładem Polskiego Radia Kraków ukazały się "Piosenki i Nie", będącej zarazem tomikiem wierszy, śpiewnikiem oraz okładką płyty CD, stanowiącej zapis "klimatycznego" koncertu zagranego w gościnnym studio krakowskiego Radia. Najnowszy album "CZTERY", miał premierę na antenie Trójki późną jesienią 2014, a trzy single promujące ten album miesiącami gościły na Liście Przebojów Trójki.

www.kasprzycki.pl
http://www.youtube.com/RobertKasprzycki
https://www.facebook.com/RobertKasprzyckiBand

Bilety w cenie 35 zł w przedsprzedaży oraz 45 zł w dniu koncertu są do nabycia za pośrednictwem portalu www.bilety24.pl oraz w budynku Sceny Muzycznej przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku.