Koncert Mikołajkowy - Miłość jest wszystkim Wyspa Ołowianka Gdańsk Sprawdź!
stat

Uwaga! Impreza już się odbyła

Koncert Mikołajkowy - Miłość jest wszystkim

mikołajki

termin
gru 9
niedziela Godz. 17:00
miejsce Wyspa Ołowianka
bilety
wstęp wolny

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gdańska na wielki mikołajkowy koncert "Miłość jest wszystkim". To niezwykłe muzyczne show odbędzie się na Ołowiance w niedzielę 9 grudnia o godz. 17.00. Nowe aranżacje najpiękniejszych piosenek o miłości i świętach zostaną wykonane z udziałem orkiestry symfonicznej, a zaśpiewają je największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Koncert będzie także transmitowany w telewizji TVN.

Szanty pod Żurawiem

lip 5-7

piątek - niedziela

Gdańsk,
Na scenie w wyjątkowych aranżacjach, solo i w duetach zaśpiewają:
- Edyta Górniak,
- Igor Herbut,
- Natalia Szroeder,
- Piotr Kupicha,
- Blue Café,
- Anna Wyszkoni,
- Sebastian Karpiel-Bułecka,
- Iza Lach,
- Ania Karwan,
- Tulia,
- Sonbird,
- Aleksandra Gintrowska oraz Ania Rusowicz.

koncerty w Trójmieście


W koncercie wystąpią również aktorzy znani z filmu "Miłość jest wszystkim", m.in.: Aleksandra Adamska, Joanna Balasz i Patricia Kazadi. Najnowsza produkcja TVN, to wzruszająca komedia świąteczna której akcja dzieje się w Gdańsku. Koncert poprowadzi gwiazda filmu Agnieszka Grochowska oraz Oliver Janiak.

Koncert Miłość jest wszystkim to wyjątkowe wydarzenie muzyczne - znani wokaliści, zespoły muzyczne, a także aktorzy filmu zaczarują świąteczną atmosferą i udowodnią, że w Gdańsku miłość jest wszystkim.

Nowe aranżacje najpiękniejszych piosenek o miłości i świętach zostaną wykonane z udziałem orkiestry symfonicznej pod dyrekcją Jacka Tarkowskiego. Podczas dwugodzinnego koncertu będzie można usłyszeć pełne energii przeboje takie, jak Love is in the air czy Can't stop the feeling! ale nie zabraknie również świątecznych klasyków, jak Last christmas oraz All I want for christmas is you.

Koncert Miłość jest wszystkim realizuje i produkuje zespół TVN. Scenariusz napisał Piotr Janusz, za reżyserię odpowiada Maciej Sobociński, scenografię przygotowuje Giorgos Stylianou, a producentką wydarzenia jest Bożena Janik.

Partnerem koncertu jest Miasto Gdańsk i Saur Neptun Gdańsk.

W ramach wydarzenia