stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Koncert Muzyki Filmowej - Sopot Film Festival 2023

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Wydarzenie w ramach

Organizatorzy Sopot FIlm Festivalu zapraszają po raz ósmy na festiwalowy koncert muzyki filmowej. Tym razem wyjątkowo w kameralnej formule. Koncert odbędzie się na Scenie Kameralnej Teatru Wybrzeże w Sopocie, a jego tematem przewodnim będzie hasło "Odległe światy".

muzyka filmowa
Kup bilet
sty 19

piątek, g. 19:00

 (1 opinia)

muzyka filmowa
Kup bilet
mar 24

niedziela, g. 12:00

Gdańsk Sopot,
Na scenie zabrzmi muzyka z wyjątkowych filmów sci-fi z lat 80. w zupełnie nowych aranżacjach: "Obcy" Ridleya Scotta, "Diuna" Davida Lyncha z 1984 roku, "The Thing" Johna Carpentera, kultowy film anime "Akira" oraz współczesnych filmów i seriali czerpiących swoje inspiracje z tamtego okresu lub będące kontynuacją produkcji lat 80. jak m.in. "Blade Runner 2049" Dennisa Villeneuva. Pozostałe produkcje, z których zabrzmi muzyka to "Joker" Todda Phillipsa, kultowe "Mandy" z Nicolasem Cagem oraz serial "Dark".

muzyka filmowa - koncerty w Trójmieście


W związku z nadchodzącą premierą drugiej części Diuny, przypomnimy również dwa wcześniejsze filmy jej reżysera - Dennisa Villeneuva, czyli mroczny thriller "Sicario" oraz melancholijna opowieść sci-fi "Arrival" znana w Polsce pod tytułem "Nowy początek".

W tym roku na koncercie dominować będzie muzyka elektorniczna w połączeniu z klasycznym brzmieniem skrzypiec i fortepianu, a głównymi bohaterami koncertu będą niezwykle utalentowani trójmiejscy muzycy: Stefan Wesołowski i Piotr Kaliński.

************* BILETY *****************
W sprzedaży będzie dostępna jedynie niewielka ilość biletów w związku z tym, że Scena Kameralna jest kilka razy mniejsza niż wcześniejsze przestrzenie festiwalowych koncertów, zatem zapraszamy do jak najszybszego kupna biletów.

Festiwal jest współfinansowany ze środków Województwa Pomorskiego oraz Miasta Sopotu. Honorowy Patronat: Marszałek Woj. Pomorskiego Mieczysław Struk oraz Prezydent Miasta Sopotu Jacek Karnowski. Organizacja festiwalu: Stowarzyszenie Kulturalne Hamulec Bezpieczeństwa

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    85 zł
  • Przedsprzedaż
    65 zł
W sprzedaży są dostępne dwie promocyjne pule biletów (po wpisaniu promocyjnego kodu)
I pula promocyjna - 65 zł
II pula promocyjna - 75 zł
Cena regularna - 85 zł