stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Koncert Piąty Rock Chóru Olivii Centre!

Dajcie się ponieść fali energii, śpiewu i rockowego brzmienia! Dołączcie do nas i świętujcie z Chórem Olivii Centre 5 lat pasji do śpiewania. Sprawcie tym wydarzeniem miły prezent mikołajkowy sobie i bliskim, bo to wszystko wydarzy się 6 grudnia. Bawcie się wybornie, a dodatkowo pomnóżcie dobro. Jak można to połączyć? To proste! Kupując bilet. Część wpływów z koncertu przeznaczymy na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.

Zapraszamy Was serdecznie na jubileuszowy koncert Piąty ROCK Chóru Olivii Centre! Doświadczycie niesamowitego połączenia śpiewu chóru z energetycznym brzmieniem światowych hitów i rockowych przebojów. Tak, to wydarzenie, które już dziś powinno znaleźć się w Waszym kalendarzu.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Wyjątkowa okazja, bo 5-lecie Chóru Olivii, niepowtarzalna atmosfera 34 piętra Olivii Star (160 metrów nad ziemią), wspomnienia, emocje, wzruszenia i radość ze wspólnej zabawy. A do tego chóralne interpretacje rockowych kawałków Nirvany, Queen, Johna Lennona, U2 i Eurythmics

Trudno Wam to sobie wyobrazić? To przyjdźcie i posłuchajcie wykonania takich utworów jak Smells Like Teen Spirit, We Will Rock You, With or Without You, Imagine czy ponadczasowego Sweet Dreams . Chór Olivii zaśpiewa przy akompaniamencie zespołu na żywo! Usłyszycie klawisze, gitarę, perkusję Już to sobie wyobraziliście?

A to nie koniec!

Dorzucamy widok na wieczorną panoramę Gdańska.
Wyjątkową atmosferę, 40 głosów i muzykę prosto z serc.
Wspólne pomaganie
Wspomnienia.
Wzruszenia.
Niespodzianki.
A wszystko to w przepięknej sali, w której koncertowali m.in. Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, Mrozu czy Patrycja i Grzegorz Markowscy

Pobujacie się i potupiecie przy niejednym kawałku. Doskonale spędźcie czas.

Zapraszamy 6 grudnia o godz. 18:00 do Olivii Star!

Bilety ulgowe, w cenie 50 złotych dostępne są dla Rezydentów Olivii Centre, posiadających aplikację My Olivia i potwierdzony status pracownika centrum.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    80 zł
  • Bilet ulgowy
    50 zł
Bilety ulgowe, w cenie 50 złotych) dostępne są dla Rezydentów Olivii Centre, posiadających aplikację My Olivia i potwierdzony status pracownika centrum.