Koncert Trójmiejskich zespołów Skabalaba, Bad Ol Pervz, oraz Flamestones Pub Torpeda Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza odwołana

Koncert Trójmiejskich zespołów Skabalaba, Bad Ol Pervz, oraz Flamestones

Zapraszamy na wielowymiarowy wieczór trójmiejskiej muzyki alternatywnej. Będzie plażowo, ślicznie i wesoło, ale usłyszycie też pazur, kunszt i oryginalność. Wszystkiego dostarczy Wam różnorodna muzyka.

Skabalaba - inspirują się pierwszą falą Ska oraz formułą United Colours of SKA, która zacierała bariery społeczne, rasowe i kulturowe. Ska to przede wszystkim radość, taniec, puls, uśmiech i słońce. Podążają ścieżką muzyki uniwersalnej.

reggae - koncerty w Trójmieście


Skład:
Jacek Jacewicz - perkusja
Marek Dudulewicz - kongi
Jaco Caco - kontrabas/bass
Alexey Glooshenko - gitara
Tomasz Ulicki - piano, organy
Katarzyna Maliszewska - sex & sax tenor
Adam Kobas - sax alt
Filip Ziółkowski - trąbka
Radek Kornas - flugelhorn
Robert Kamiński - wokal, melodyka

Bad Ol' Pervz - gdański zespół grający psycho/punkabilly w ciągu 4 lat działalności zagrali liczne koncerty, m.in. na Fląder Festiwal, Czochraj Bobra Fest, Metropolia Jest Okej, czy wspólny koncert z The Real McKenzies w gdańskim B90. Podsumowaniem twórczości z pierwszych lat działania zespołu jest wydana własnym sumptem LP 'Kadłubkator' (dostępna m.in. na Spotify i YouTube). Zespół przygotowuje aktualnie materiał na drugą płytę.

Skład:
Miss ConCarne - voc
Maciek - git
Niwiniak - bas
Ponury - bębny

Flamestones - miłośnicy imprez plażowych lat 60-tych. Grają na oryginalnym sprzęcie z tamtych lat, który pomaga im stworzyć wyjątkowy klimat kojarzony z rytmem falującego oceanu. Usłyszycie dźwięki inspirowane sportami rodem z USA: surfingiem i wyścigami dragsterów.

Skład:
Agnieszka Śliwińska - bas
Rudi Wilczek - perkusja
Igor Jeziak - gitara
Konrad Kotarski - saksofon

SUAVETRAX - Sławomir Ciołkowski -gdyński muzyk, producent, dźwiękowiec i puzonista, a ostatnimi czasy zapalony fingerdrumista. Na swoich drumpadach zaprezentuje selekcję jamajskich rytmów, i klasycznych hitów zapomnianej epoki Ska/Roots!

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad przestrzegania obostrzeń dotyczących pandemii. Organizatorzy zastrzegają prawo zmiany lub odwołania wydarzenia.