Koncert Walentynkowy Akademicki Klub PG Kwadratowa Gdańsk
stat

Uwaga! Impreza już się odbyła

Aktualna edycja: Walentynki 2019

termin
lut 14
środa Godz. 19:00 - 21:00
miejsce Kwadratowa
adres Gdańsk, Siedlicka 4
bilety
30 zł , ulgowy 25 zł , w przedsprzedaży 15-20 zł
szczegóły w opisie
sprzedaż 58 347-17-70
Patronat
Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

14 lutego w Akademickim Klubie Politechniki Gdańskiej "Kwadratowa" usłyszycie niezwykły "Koncert Walentynkowy" kwartetu Golden Gate String Quartet w towarzystwie wokalu Izabeli Krasuckiej. Razem stworzą niezapomniany klimat, który urozmaici ten wyjątkowy wieczór każdemu -  nie tylko zakochanym parom. Światowe hity muzyki rozrywkowej, muzyka filmowa i musicalowa w klasycznych aranżacjach stworzą niezapomnianą atmosferę.Tematem przewodnim walentynkowego koncertu będzie oczywiście miłość!
Wydarzenie zorganizowane we współpracy z Politechniką Otwartą.

Otwarcie klubu: 18:00

Golden Gate String Quartet - zespół powstał w czerwcu 2015 roku w Gdańsku i składa się z absolwentów gdańskiej Akademii Muzycznej.

W skład kwartetu wchodzą:
Gabriela Żmigrodzka - I skrzypce
Sabrina Stachel - II skrzypce
Anna Paluch - altówka
Katarzyna Gaszczyk - wiolonczela

Kwartet wykonuje znane dzieła muzyki klasycznej, standardy muzyki filmowej, musicalowej, rozrywkowej oraz covery największych przebojów ostatnich lat. Dodatkowo Golden Gate String Quartet współpracuje z wokalistką Izabelą Krasucką - absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku, członkiem zespołu 12 kamieni oraz Soul Mate.

Zespół związany jest z Dworem Brzozówka w Tomicach oraz Dworkiem Sierakowskich w Sopocie, gdzie cyklicznie koncertuje. W maju 2017r. powstała pierwsza płyta zespołu, na której znajdują się najpopularniejsze utwory. Kwartet miał okazje współpracować z czołowymi polskimi gwiazdami m.in. z Michałem Bajorem, Ania Wyszkoni, Gromee, Mahan Moi i Sarsą. Golden Gate widzieć można było podczas "Sopot Hit Festiwal" 2017, "The Voice of Poland" , "Dzień dobry TVN" oraz w "Pytanie na śniadanie".

W czerwcu 2017r. kwartet wziął udział w koncercie prezentującym aranżacje strandardów jazzowych na trzy fortepiany i orkiestrę smyczkową, skomponowanych przez Artura Jurka. We wrześniu 2017r. kwartet połączył siły z P. Zagańczykiem, I. Wiśniewskim oraz studentami Akademii Muzycznej w Gdańsku (Academia Musica Judaica), prezentując kompozycje o charakterze klezmerskim w ramach festiwalu "Zbliżenia". Golden Gate String Quartet czynnie koncertuje zarówno w kraju jak i zagranicą (Austria, Niemcy).

Organizatorzy: Politechnika Gdańska, Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej
Patroni Medialni: Trojmiasto.pl, Radio ESKA

Informacja o biletach

Bilety w cenach:
- 15 zł studenckie / 20 zł normalne (przedsprzedaż)
- 25 zł studenckie / 30 zł normalne (w dniu koncertu)

Bilety do nabycia:
- w biurze klubu (Bratniak, p. 211) w godzinach 10:00-15:00
- *on-line (interticket.pl)
*cena biletów sprzedawanych on-line jest powiększona o prowizję partnera.

Archiwalne edycje