stat
Impreza już się odbyła

Koncert Wiedeński 3 - Orkiestra Księżniczek

Pierwsza na świecie Orkiestra Księżniczek przyjedzie do Gdańska! Koncert Wiedeński 3 już 14 kwietnia w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku!

muzyka poważna
Kup bilet
maj 13

poniedziałek, g. 09:15, 11:30

Jedyny taki projekt na Świecie - Najnowszy program, Koncert Wiedeński 3 - PREMIERA - Orkiestra Księżniczek. Gwiazdorska obsada, soliści, międzynarodowy balet, zjawiskowe głosy, show świetlne oraz przepiękne projekcje multimedialne. Doskonała zabawa, znakomity kontakt z Publicznością, różnorodny repertuar i mnóstwo humoru! Koncert Wiedeński 3 to wspaniała uczta dla zmysłów, zapierające dech w piersiach olśniewające kostiumy, stworzone przez najlepszych projektantów, aby wzbogacić to niesamowite wydarzenie. Spektakl pełen kolorów!

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


To już trzecia odsłona bestselleru na polskiej scenie muzycznej. Zabrzmią najpiękniejsze wiedeńskie melodie oraz największe przeboje z repertuaru światowego. Daj się porwać w rytm walca i spędź z nami ponad dwie godziny doskonałej zabawy. Pokochały nas już setki tysięcy widzów! To wszystko do zobaczenia i usłyszenia już 14 kwietnia w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku!