Koncert Wiedeński Scena Teatralna NOT Gdańsk Sprawdź!
stat

Koncert Wiedeński

  • niedziela, 8 marca,
    godz. 17:00
  • 95
    Kup bilet

Koncert Wiedeński - wyjątkowa trasa koncertowa i jedyne takie występy w Polsce! Koncert Wiedeński bilety już w sprzedaży!

Koncert programowo będzie nawiązywał do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, które odbywają się w Wiedniu.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Zabrzmią największe i ponadczasowe przeboje króla walca - Johanna Straussa. Nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch" oraz słynny "Marsz Radeckiego".

Koncert Wiedeński informacje
Podczas gali wystąpią soliści operowi, którzy posiadają wyjątkowe głosy. Towarzyszyć im będą młodzi polscy kameraliści, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Na scenie pojawią się również laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Podziwiać też będzie można artystów występujących w największych polskich i światowych salach koncertowych, filharmonicznych oraz operowych.

Coroczne Koncerty Wiedeńskie stały się już tradycją. Wzruszają i bawią publikę od wielu lat prezentując muzykę Króla Walca - Johanna Straussa. Artyści za każdym razem przyjmowani są owacjami na stojąco! Koncerty są połączeniem klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, werwą i niespotykaną muzykalnością!
Kup bilet