stat
Impreza już się odbyła
lis 30

niedziela, g. 18.00

bilety 80 zł
ulgowy 60-40 zł
Kup bilet
lut 15

niedziela, g. 17:00

bilety 159 - 249 zł
Kup bilet
Koncert noworoczny Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot

koncerty w Trójmieście



Występ Janusza Radka i Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot to uczta dla oka i ucha. Radek to chryzmatyczny i wielokrotnie nagradzany wokalista. Jego debiutancki album, Królowa Nocy, w miesiąc po premierze otrzymał miano Złotej Płyty. Druga płyta, Serwus madonna, była nominowana do nagrody Fryderyka 2004.
Radek jest laureatem nagrody publiczności i dziennikarzy XXIV Przeglądu Piosenki Aktorskiej Wrocław 2003 za wykonanie utworu Czesława Niemena Dziwny jest ten Świat. Utwór ten znajdzie się w bogatym repertuarze koncertu Noworocznego 5 stycznia.

Artyście akompaniować będzie światowej sławy Orkiestra Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot pod batutą profesora Wojciecha Rajskiego. Berlin, Monachium, Paryż, Amsterdam, Chiny i Japonia - to tylko niektóre miejsca, gdzie dotychczas koncertowała sopocka orkiestra. Jej występy w J.F. Kennedy Center w Waszyngtonie czy Metropolitan Museum w Nowym Jorku zostały ocenione niezwykle wysoko. Powtarzając za Ostfriesen-Zeitung: to wspaniała orkiestra błyszcząca niewiarygodna wirtuozerią.


W programie koncertu kolędy oraz największe przeboje Janusza Radka


alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora.