stat

Koncert świąteczny "Christmas Jazz" feat. Kurt Elling

Po raz pierwszy w Polsce, niezwykłe świąteczne show z udziałem jednego z najwybitniejszych wokalistów naszych czasów - Kurta Ellinga, dwukrotnego zwycięzcy GRAMMY, w towarzystwie zespołu jazzowego, chóru dziecięcego i Svitlo Orkiestry! Bilety na Koncert świąteczny "Cristmas Jazz" już dostępne.

Koncert świąteczny "Christmas Jazz" feat. Kurt Elling informacje


Świąteczny jazz - niezwykła muzyka, bez której trudno jest wyobrazić sobie święta Bożego Narodzenia, w wykonaniu dwukrotnego zdobywcy GRAMMY Kurta Ellinga.

jazz - koncerty w Trójmieście


Artysta wystąpi w towarzystwie jazzbandu prowadzonego przez solistę orkiestry Duke'a Ellingtona, dwukrotnego zdobywcy nagrody GRAMMY - Marka Grossa (saksofon).

Na scenie artystom towarzyszyć będą orkiestra i chór dziecięcy, które sprawią, że ten magiczny wieczór na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Nie zabraknie również klasycznych utworów, utrzymanych w świątecznym klimacie, muzyki z baletu "Dziadek do orzechów" Piotra Czajkowskiego oraz innych muzycznych niespodzianek.

Poza tym będziecie mieli okazję usłyszeć znane i lubiane przeboje muzyki świątecznej, takie jak "Joy to the World", "Let is snow", "Carol of the Bells", "The christmas song" i wiele innych. Nie przegapcie najpiękniejszego świątecznego show tego roku!
Kup bilet
lip 22

poniedziałek, g. 17:00

Wstęp wolny