Koncert w Ciemności by ARTur Nadbałtyckie Centrum Kultury Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Koncert w Ciemności by ARTur

Serdecznie zapraszamy na trasę koncertową ARTura w Polsce |Koncert w Ciemności by ARTur / Spring Tour 2020.

Każdy z koncertów trasy będzie unikatowy przez niepowtarzalne koncepcje ARTysty dla każdego miasta i miejsca.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Impresje muzyczne tworzone na żywo przez kompozytora młodego pokolenia Artura Sychowskiego są niepowtarzalnym i unikalnym doświadczeniem dla słuchaczy. Koncert jest tworzony przez Artystę PODCZAS SPEKTAKLU pod wpływem natchnienia i emocji. To dzięki improwizacji każdy spektakl muzyczny brzmi wyjątkowo i jest magią. Wyostrzony zmysł słuchu powoduje że stajemy się muzyką podczas Koncertu w Ciemności.

ARTur (Artur Sychowski) jest jednym z najbardziej utalentowanych i poszukiwanych artystów młodej generacji. Jednakże nie chodzi z głową w chmurach, ale wykorzystuje wszechświat jako inspiracje do pracy twórczej. Ten dwudziestotrzyletni artysta promuje swoją rodzimą Polskę z talentem elegancją i gracją, by stworzyć lepszy, bardziej wypełniony sztuką świat. Uzbrojony tylko w fortepian i marzenia, ARTur proponuje trasy koncertowe na międzynarodową skalę, których celem jest stworzenie historii tak innowacyjnej jak on sam, czyli pełen bogactwa kunsztu i charyzmy scenicznej. Jego pseudonim artystyczny ARTur, zainspirowany jest imieniem, jednakże stoi za tym cała ideologia, którą można sprecyzować mottem your art. your style - udowadnia, że akt rozpowszechniania sztuki dla każdego silnie przenika całą jego osobę.

Moja sztuka jest dla ludzi, nie dla mnie i pragnę ją w taki sposób transformować, Wypowiada się ARTur. Jako twórca chcę rozprzestrzeniać dobre intencję dlatego tworzę. Muzyka otwiera serca i potrafi wyzwolić miłość. Zmieniając podejście do muzyki i sztuki w wyjątkowe emocjonujące wydarzenie, chciałbym pokazać światu nowe wymiary i ożywić to czym naprawdę może być doświadczanie muzyki".

Prosimy o punktualne przybycie. Po rozpoczęciu koncertu nie będzie możliwości wejścia na salę.