Koncert w ciemności Filharmonia Kaszubska Wejherowo Sprawdź!
stat
Impreza odwołana

Koncert w ciemności

Impresje muzyczne tworzone na żywo przez kompozytora młodego pokolenia Artura Sychowskiego są niepowtarzalnym i unikalnym doświadczeniem dla słuchaczy. Koncert jest tworzony przez artystę PODCZAS SPEKTAKLU pod wpływem natchnienia i emocji.

Dzięki improwizacji każdy spektakl muzyczny brzmi wyjątkowo i jest swoistą magią. Wyostrzony zmysł słuchu powoduje że nawet zgromadzona publiczność staje się muzyką podczas Koncertu w Ciemności.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


ARTur (Artur Sychowski) jest jednym z najbardziej utalentowanych i poszukiwanych artystów młodej generacji. Nie chodzi jednak z głową w chmurach, ale wykorzystuje wszechświat jako pole inspiracji do pracy twórczej. Ten dwudziestotrzyletni artysta promuje Polskę z talentem, elegancją i gracją, by stworzyć lepszy, wypełniony sztuką świat. Zaopatrzony tylko w fortepian i marzenia, ARTur pokonuje trasy koncertowe na międzynarodową skalę, których celem jest stworzenie historii tak innowacyjnej jak on sam, czyli pełnej bogactwa, kunsztu i charyzmy scenicznej. Jego pseudonim artystyczny ARTur, zainspirowany został imieniem, jednak stoi za tym cała ideologia, którą można sprecyzować mottem "your art. your style" - udowadnia, że akt rozpowszechniania sztuki dla każdego silnie przenika całą jego osobę.

"Moja sztuka jest dla ludzi, nie dla mnie i pragnę ją w taki sposób transformować" - wypowiada się ARTur. "Jako twórca chcę rozprzestrzeniać dobre intencje - dlatego tworzę. Muzyka otwiera serca i potrafi wyzwolić miłość. Zmieniając podejście do muzyki i sztuki w wyjątkowe emocjonujące wydarzenie, chciałbym pokazać światu nowe wymiary i ożywić to czym naprawdę może być doświadczanie muzyki".

Prosimy o punktualne przybycie. Po rozpoczęciu koncertu nie będzie możliwości wejścia na salę.

Czas trwania: ok. 90 min