Koncerty na trawie Plac Mancowy Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Koncerty na trawie

Stowarzyszenie Teatr Nieduży oraz Gmina Miasta Sopotu zapraszają na cykl wydarzeń plenerowych "Koncerty na trawie", które odbędą się na Placu Mancowym w sopockim Parku Północnym.

Program wydarzenia:

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


15.08

12.00 Koncert jak z bajki - koncert familijny, w repertuarze m.in. piosenki z bajek Disney'a, wystąpią: Aurelia Luśnia - wokal i Paweł Stankiewicz - gitara
19.00 Koncert Minimal night - koncert muzyki poważnej, w repertuarze utwory m.in. Glassa, Prokofieva i Kilara, wystąpi kwartet smyczkowy Bonsai.

16.08

12.00 Koncert Midnight & Other Stories - w repertuarze muzyka dawna i współczesna oraz regionalna w języku kaszubskim, wystąpi zespół wokalny Art'n'Voices.
19.00 Koncert Piosenki niepoważne - recital piosenek kabaretowych, w repertuarze m.in. piosenki Przybory, Osieckiej, Młynarskiego, wystąpią Piotr Kosewski - wokal, Anna Rocławska-Musiałczyk composer - pianino.

Drogi Widzu! Weź ze sobą koc lub leżak. Załóż maseczkę i zachowując bezpieczną odległość od pozostałych uczestników koncertu zajmij miejsce na trawie i relaksując się na Placu Mancowym w sopockim Parku Północnym zaczekaj na rozpoczęcie koncertu.

Organizatorem wydarzeń jest Stowarzyszenie Teatr Nieduży. Projekt powstał ze środków Gminy Miasta Sopotu.