Koncerty z widokiem na świat. Human Tetris Muzeum Emigracji Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Koncerty z widokiem na świat. Human Tetris

Długie letnie wieczory. Taras z widokiem na port. Wspaniała atmosfera i najnowsze trendy w światowej muzyce. To wszystko czeka na gości Muzeum Emigracji podczas trzeciej edycji Koncertów z widokiem na świat. 23 sierpnia wystąpi Human Tetris.

lis 2

wtorek, g. 21:00

gru 11

sobota, g. 16:00

Gdańsk,
Human Tetris to czteroosobowa grupa z Moskwy, która dla odmiany, reprezentuje twarde, gitarowe, post-punckowe brzmienie. Zespół powstał w 2009 roku i niespodziewanie rozpadł się po pierwszej, europejskiej trasie koncertowej. Reaktywacja w roku 2016 przyniosła nowe twarze i odświeżone brzmienie, które usłyszymy na tarasie muzeum 23.08 podczas ostatniego koncertu z cyklu.

punk - koncerty w Trójmieście


Pasmo koncertów na tarasie Muzeum Emigracji z widokiem na gdyński port zostało zainaugurowane w wakacje 2015 roku, kiedy mogliśmy posłuchać pochodzącego z Portugalii Joao de Sousa & Fado Polaco, niemiecko-polskiej formacji Eric Shoves Them in His Pockets i obsypanej nagrodami polskiej wokalistki Kari, nagrywającej w Londynie. Kolejny rok przyniósł inspirację w postaci zespołów, które mając różnorakie doświadczenia emigracyjne pokazały jak rozwijają one artystyczną świadomość i pozwalają przekraczać granice. Rok później na muzealnym tarasie wystąpiły BeMy - francuski zespół indie rockowy o polskich korzeniach, hipnotyzujące polsko-brytyjskie trio Sister Wood oraz inspirujący się folkowymi rytmami polsko-kanadyjski duet Paula I Karol. Zeszłoroczne koncerty zdominowały elektroniczne brzmienia młodych zespołów w postaci The KDMS, Buslav oraz Young Stadium Club.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
Bilety w cenie 10 zł będzie można kupić w kasie Muzeum Emigracji, Culturebox oraz na www.interticket.pl

Czytaj także