Konferencja CSR for the FUTURE Młodzi Odpowiedzialni dla Biznesu Uniwersytet Gdański - Wydział Nauk Społecznych Gdańsk Sprawdź!
stat
Wydarzenie już się odbyło

Konferencja CSR for the FUTURE Młodzi Odpowiedzialni dla Biznesu Opinie (1)

Już w listopadzie na Uniwersytecie Gdańskim odbędzie się wyjątkowe Wydarzenie! Konferencja CSR for the FUTURE Młodzi Odpowiedzialni dla Biznesu to przestrzeń spotkania dla środowisk naukowego, biznesowego i edukacyjnego. Główną ideą Wydarzenia jest prezentacja doświadczeń i wymiana myśli, które pozwolą na interdyscyplinarne podejście do tematu społecznej odpowiedzialności biznesu. Wydarzeniem towarzyszącym Konferencji jest konkurs Młodzi Odpowiedzialni dla Biznesu, o którym więcej już niebawem!

Podczas Konferencji:


  • zapoznasz się z różnymi perspektywami rozważań nad CSR

  • weźmiesz udziału w debacie między naukowcami i teoretykami a praktykami obszaru CSR

  • rozważysz z nami aktualne i przewidywane wyzwania CSR na polskim rynku

  • poznasz finałowe projekty konkursowe

  • Gościem głównym Konferencji jest Tomasz Smorgowicz ekspert społecznej odpowiedzialności biznesuKonferencja kierowana jest do osób, które na co dzień zajmują się obszarem CSR oraz studentów i uczniów szkół średnich, jak również wszystkich zainteresowanych tematyką społecznej odpowiedzialności biznesu.

Pomysłodawcą przedsięwzięcia są studenci z Koła Naukowego Brevi Manu, którzy w interaktywnej formie chcą popularyzować tematykę społecznej odpowiedzialności biznesu. BM na co dzień zajmuje się organizacją warsztatów tematycznych, ciągłym zdobywaniem doświadczeń i poszerzaniem wiedzy z zakresu psychologii organizacji i zarządzania oraz biznesu.

Zapraszamy do kontaktu tutaj lub mailowo na adres konferencjaCSR.bm@gmail.com Pokaż mniej

Informacja o biletach

Obowiązują zapisy - https://forms.gle/pQBBhY3qRa6YSjGNA