Konsultacje SEO i Content Marketing dla startupów i firm technologicznych Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Konsultacje SEO i Content Marketing dla startupów i firm technologicznych

Tworzenie skutecznych i atrakcyjnych treści online, które zainteresują Twoich potencjalnych klientów i tym samym zwiększą Twoje zyski, to podstawa dzisiejszego marketingu internetowego. Skorzystaj z naszych konsultacji, by dowiedzieć jak zrobić to najlepiej.

Czego się dowiesz?

Przeprowadzisz szybki audyt SEO swojej strony internetowej i zobaczysz, jak ją zoptymalizować, żeby zwiększyć skuteczność dotarcia do klienta. Skonsultujesz także najlepszą strategię SEO i Content Marketing dla Twojego biznesu.

Dla kogo?

Konsultacje kierujemy do startupów i firm technologicznych które szukają praktycznej wiedzy i wskazówek na temat szeroko pojętego marketingu internetowego, w tym optymalizacji stron pod kątem wyszukiwarek internetowych oraz tworzeniu atrakcyjnych i skutecznych treści online.

Na każdą indywidualną konsultację przewidzieliśmy ok. 45 minut.

Udział w konsultacjach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Wyboru uczestników dokonamy na podstawie udzielonych w formularzu odpowiedzi.

Prowadzący:

Marcin Chirowski
- ekspert SEO, od 14 lat w branży. Spędził większość swojej kariery zawodowej w Londynie, pracując w światowych korporacjach takich jak The Independent News&Media, Ladbrokes, Kaplan (Washington Post Group), EF Education First. Lubi dzielić się wiedzą na branżowych konferencjach, wystąpił na Brighton SEO, OMCap Berlin, International Search Summit i Content Marketing Show w Londynie. Od 2 lat skutecznie rozwija własną firmę SEO (www.growthturn.com) dla międzynarodowych startupów technologicznych. Kieruje zdalnym, sześcio-osobowym zespołem specjalistów SEO.

Miejsca w sieci:

www.growthturn.com

LinkedIn: www.linkedin.com/in/chirowski/

Kiedy: 15.10.2019, godz. 14:00-18:00
Gdzie: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny - Budynek III, Strefa Startup Gdynia, Coworking

Wstęp wolny, obowiązują zapisy.

Informacja o biletach