stat
Impreza już się odbyła

Jednym z najbliższych planów Hevelianum jest zagospodarowanie i rewitalizacja budynków Zespołu szpitalnego Bożego Ciała i przystosowanie ich do działalności kulturalnej i edukacyjnej. Staramy się pozyskać na ten cel dotację ze środków Programu KULTURA Norweskiego Mechanizmu Finansowego EOG.

gru 20

sobota, g. 17:00

Gdynia,
bilety 250-300 zł
sty 5

poniedziałek, g. 18:00

bilety 78 zł
Chcielibyśmy w tej przestrzeni realizować program poświęcony człowiekowi i trudnościom, z jakimi musi się zmierzyć we współczesnym świecie. Pragniemy o tym opowiedzieć uniwersalnym językiem sztuki tworząc wystawy, organizując koncerty, kino plenerowe, kino studyjne, spotkania, warsztaty, konferencje.

Zależy nam, by poznać opinię gdańszczan na temat proponowanej przez nas oferty. Zapraszamy na spotkanie, podczas którego będziemy mogli o niej porozmawiać.

alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora.