Kortez - przedpremierowo Gdański Teatr Szekspirowski Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Kortez - przedpremierowo Opinie (11)

pop

Kortez wyruszy jesienią w trasę koncertową, podczas której zagra przedpremierowo piosenki z nadchodzącej, nowej płyty. Koncerty odbędą się w kilkudziesięciu polskich miastach.

W zbliżającym się sezonie - jak co roku - Kortez z zespołem wybierze się w trasę koncertową po całej Polsce. Tym razem jednak poza piosenkami, które publiczność zna i lubi, zaprezentuje też przedpremierowo materiał, który znajdzie się na jego trzeciej płycie.

pop - koncerty w Trójmieście


Do zespołu Korteza dołączył grający na trąbce - Tomek Ziętek, który wesprze również Korteza i Jacka Lachowicza na klawiszach.

Artysta zagra ponad pięćdziesiąt koncertów, głównie w teatrach, filharmoniach i operach, w wielu miastach zatrzymując się na kilka dni. Trasie towarzyszyć będzie mini-wydawnictwo, na którym znajdzie się kilka z nowo zaprezentowanych utworów.

Trzecia studyjna płyta Korteza będzie miała swoją premierą wiosną 2020 roku.

Regulamin imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.

Bilety w cenach:
miejsca siedzące nienumerowane: 129 zł, 149 zł,
miejsca siedzące numerowane: 169 zł

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik i Media Markt - sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek 26.08 o godz. 12.00.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    129-169 zł
miejsca siedzące nienumerowane: 129 zł, 149 zł
miejsca siedzące numerowane: 169 zł

Czytaj także