stat
Impreza już się odbyła

Kowalonek Kępiński na Songwriter Festival Sopot

W każdy poniedziałek czerwca i lipca o godz. 20.30 w #ParknaGoyki w Sopocie odbędą się koncerty artystów i artystek sceny alternatywnej. Songwriter Festival Sopot powstał z inicjatywy Home Gig Podjazd i jest dofinansowany ze środków Miasta Sopot.

pop - koncerty w Trójmieście


Pierwszy cykl koncertów w 2022 roku cieszył się dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję że i tym razem będzie podobnie. Zapraszamy do wspólnego słuchania na leżakach pod drzewami!

Więcej informacji: https://www.swfs.pl/

W 2023 roku wystąpią:

5.06 - Kowalonek Kępiński
12.06 - Patryk Pietrzak
19.06 - Seeme
26.06 - Grzegorz Nawrocki
03.07 - Follow Rivers
10.07 - Callum Spencer
17.07 - Runforrest
24.07 - Roman Wroblewski Trio
31.07 - Gaba Kulka

Kowalonek Kępiński

Nagrywają wspólną płytę której premiera zaplanowana jest na wrzesień 2023, do tego czasu będą ukazywać się single. W sierpniu 2022 do sieci trafił pierwszy singiel DOM a 9-go grudnia ma ukazać się kolejny CIEPŁY WIATR to cover utworu Natalii Przybysz, który ukaże się na płycie Kayax XX Rework, na której Artyści tworzą nowe, zaskakujące wersje największych przebojów z katalogu wytwórni. Założona przez Kayah i Tomika Grewińskiego wytwórnia Kayax świętuje w tym roku swoje dwudziestolecie. Kolejny singiel w kwietniu a następny latem, płyta ukaże się nakładem firmy Kayax, będzie towarzyszyć jej duża promocja.

Michał Kowalonek
Zadebiutował na polskim rynku fonograficznym w zespole Snowman 2008 roku, by w 2012 rozpocząć współpracę z zespołem Myslovitz z którym to rozstał się 2018 roku. Jest twórcą muzyki do filmu Heart Therapy w reżyserii Anny Zoll, zwycięzcy konkursu Nespresso Talent! Podczas, 71 edycji Cannes Film Festival (201. Jest również kompozytorem muzyki do filmu dokumentalnego Żelazny człowiek, dandys i diabeł rogaty reżyserii Aleksandra Przybylskiego opowiadającego historię Sama Sandi i jego afrykańskich towarzyszy pełniących funkcje ordynansów i kierowców obsługujących polskich oficerów we wrześniu 1920 roku. Michał był członkiem MGO 2017, a jego wykonanie utworu "Śmierć w Bikini" było jednym z singli promujących projekt Męskie Granie. Płyta Męskie Granie Orkiestra osiągnęła statut Platyny.

Miro Kępiński
Film Composer, Producer, Performer, to pochodzący z Mławy producent, performer oraz utytułowany kompozytor muzyki filmowej. Jego najnowszy film FURIOZA w reżyserii Cypriana T. Olenckiego uplasował się na drugim miejscu najchętniej oglądanych polskich filmów 2021 r. z widownią przekraczającą ponad 500 000 widzów w kinach. W 2021 roku Miro jako jeden z 40 kompozytorów z całego świata został wybrany do programu SPOT THE COMPOSER na Festiwalu FIlmowym w Cannes. Za muzykę do 'In This Gray Place' zdobył szereg nagród oraz wyróżnień na świecie m.in. nominacja do nagrody FRYDERYK, Hollywood Music in Media Awards oraz nagrodę Adam'a Bratcher'a na Festiwalu Polskich Filmów w Los Angeles.