Kryminalny Piątek: Gra detektywistyczna dla dorosłych Muzeum Emigracji Gdynia Sprawdź!
stat
PATRONAT

Kryminalny Piątek: Gra detektywistyczna dla dorosłych

gry

Lubisz rozwiązywać zagadki i w aktywny sposób odkrywać nowe miejsca? Jesteś wielbicielem kryminałów lub gier fabularnych? A może dobrze bawisz się w escape room-ie? Jeśli tak, cykl gier detektywistycznych w Muzeum Emigracji w Gdyni jest dla Ciebie!

wrz 12-13

sobota - niedziela, g. 11:00

Gdynia,
Szczegóły gry są ściśle tajne! Nawet dyrektor muzeum nie wie, czego się spodziewać, gdy zapadnie zmrok nad Dworcem Morskim w Gdyni. Jasne jest tylko to, że gdyński port skrywa wiele tajemnic. Tropienie oszustw agentów emigracyjnych, szukanie sprawców kradzieży cennych zabytków, odkrywanie mrożących krew w żyłach zagadek z przeszłości - wszystko może się zdarzyć.

Przygotujcie stalowe nerwy i umysły ostre jak brzytwa.

Raz w miesiącu, w wybrane piątek, uczestnicy gry mają do rozwiązania zagadkę - pomogą im w tym detektywi, policjanci i inni niespodziewani goście. Tylko dla miłośników silnych wrażeń!

Najbliższy Kryminalny Piątek: 22 lutego 2019. Zaczynamy o godz. 19.00 w muzealnym holu. Każda gra trwa około dwóch godzin.

Gra adresowana jest do osób dorosłych i młodzieży od 16 lat.

Gry odbędą się w dniach:
a) 22 luty i 22 marca (1 scenariusz)
b) 12 kwietnia i 31 maja (2 scenariusz)
c) 28 czerwca i 26 lipca (3 scenariusz)
d) 23 sierpnia i 27 września (4 scenariusz)
e) 18 października i 22 listopada (piąty scenariusz)

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
Uwaga! Niestety z przykrością zmuszeni jesteśmy zakomunikować, iż na chwilę obecną nie mamy już wolnych miejsc na Kryminalne Piątki do końca 2019 roku. Jednocześnie dziękujemy za tak gorący odbiór wydarzenia!

Na spotkania obowiązują zapisy: maila ze zgłoszeniem uczestnictwa (imię, nazwisko oraz numer telefonu) należy kierować na adres warsztaty@muzeumemigracji.pl. Koszt uczestnictwa to 10 zł.