Krystian Ochman Polska Filharmonia Bałtycka Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Krystian Ochman Opinie (12)

pop
Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Krystian Ochman szturmem zdobywa polską scenę muzyczną. Choć o muzyku słyszymy od niedawna, to zdążył już zyskać sympatię milionów widzów i słuchaczy. Kup bilety na nadchodzące koncerty artysty! Zwycięzca 11. edycji "The Voice of Poland" i 58. edycji Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w kategorii premiery. Wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana.

Relacja z imprezy

Ochman nazywany jest objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski utwór - "Światłocienie" - typowany był jako jeden z najlepszych debiutanckich singli laureatów "The Voice of Poland". Utwór zadebiutował na Top200 Spotify i utrzymywał się tam przez kilka dni.

pop - koncerty w Trójmieście


Drugi singiel, "Wielkie tytuły", ukazał się 25 lutego 2021 roku. Teledysk do niego błyskawicznie znalazł się na 1. miejscu na karcie "Na czasie" w YouTube.
Krystian Ochman - jesienne koncerty 2021

Fani Krystiana Ochmana będą mogli zobaczyć artystę na żywo już najbliższą jesienią i zimą. Nadchodzące koncerty artysty można sprawdzić w naszym repertuarze.
Zwycięzca 58. edycji KFPP w Opolu zaprezentuje swoje najpopularniejsze single, a także nowe piosenki, nad którymi pracuje.
Szykuje się niezapomniana uczta muzyczna z jedną z najjaśniejszych gwiazd muzycznych młodego pokolenia.