stat
Impreza już się odbyła

Kuban | Zachowaj Spokój

Kuban apeluje o spokój! Po ponad czterech latach ciszy jego fani są gotowi zrobić hałas: raper powraca na scenę i rusza w trasę promującą jego nowy album pt. ,,spokój."!

paź 19

sobota, g. 20:30

Gdańsk,
bilety 115 zł
Kup bilet
lis 22

piątek, g. 20:00

Gdańsk Sopot,
Podczas zbliżającej się trasy ,,ZACHOWAJ SPOKÓJ" Kuban przywita się po długiej przerwie z czterema polskimi miastami - odwiedzi Gdańsk, Katowice, Kraków oraz Wrocław. Zaintrygowani nieobecnością fani rapera z pewnością poszukują wyjaśnień, gdzie i dlaczego zniknął Kuban.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Nowy album i zbliżająca się trasa zdają się być długo wyczekiwanymi odpowiedziami na te pytania!

Czasówka:
Start: 18:00
Koncert: 20:00


- Przypominamy, że kupując bilety poza oficjalnymi kanałami sprzedaży, np. od osób trzecich możecie zostać oszukani ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwiają wejścia na wydarzenie.
- Osoby poniżej 16 roku życia w dniu koncertu mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, ale które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w wydarzeniu. WZÓR ZGODY: https://tiny.pl/wtxqb
- Nie ma potrzeby drukowania biletów, wystarczy pokazać kod QR na telefonie (prosimy maksymalnie rozjaśnić ekran i mieć przygotowany QR w momencie podejścia do osoby obsługującej wejście).
- Aby dostać się na teren wydarzenia każdy obowiązkowo posiadać musi dokument tożsamości ze zdjęciem.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    99 zł