Kukon - Kukonozaur Tour B90 Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Kukon - Kukonozaur Tour

B90 zaprasza 10 czerwca na Kukon - Kukonozaur Tour. Koncert promuje najnowsze wydawnictwo Kukona pt. "Rough N' Gentle", którego premiera odbyła się 8.04.2022. Nie zabraknie też dobrze wszystkim znanych klasyków - od Ogrodów po Matrioszki.

gru 3

sobota, g. 18:00

Gdańsk,
Kukonozaur kukonozaurus REX, czy po prostu KurodaktylusMAX, to tylko kilka z tysięcy imion, jakie posiada najstarszy żyjący dinozaur w Europie wschodniej. Charakterystyczne cechy tego osobnika, takie jak wyjątkowo hedonistyczne podejście do pracy i swojego otoczenia, uniemożliwia całkowite zaprzestanie niekończącej się zabawy i wybryków Kukonozaura, dlatego każda trasa kończy się jakby miała nigdy się już nie zacząć, i zaczyna się jakby miała nigdy się już nie skończyć.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Kwietniowy układ planet sprzyja ostatnim wybrykom Kukonozaura, na tyle, że postanowił wyruszyć w trasę i odwiedzić wszystkie polskie miasta, jak Mikołaj, gdy odwiedza wszystkie grzeczne dzieci na święta. Decydujący moment wyginięcia całego gatunku mógł wyglądać tak jak spadająca gwiazda, tylko że to nie była gwiazda, a asteroida. Kukonozaur dokłada wszelkich starań aby nie stać się upadająca gwiazda, a jedynie błyskiem na niebie wśród innych gwiazd, które podziwiają ludzie z ziemi, i jest to wtedy romantyczne. ~ Kukonozaur