Kult Gdynia Arena Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Kult Opinie (2)

Niezła gratka dla fanów mistrza polskiego rocka, Kazika Staszewskiego! Tradycyjnie, jak co roku jesienią, zespół Kult wyrusza w trasę koncertową po kilkunastu polskich miastach. Już 23 października będzie można posłuchać na żywo ponadczasowej muzyki Kultu w Gdyni. Zespół z niemalże czterdziestoletnią historią da kolejny koncert, na którym zaprezentuje swój niezwykły kunszt muzyczny.

mar 18

piątek, g. 20:00

Gdańsk Sopot,
kwi'22 28

czwartek, g. 20:00

Gdynia,
Wszyscy, którzy znają twórczość Kazika Staszewskiego, wiedzą, że tworzone przez niego teksty to zawsze trafna i prawdziwa do bólu opowieść o aktualnej sytuacji społeczno - politycznej. Dlatego muzyka tworzona przez Kult to sztuka dla każdego. Słowa trafiają prosto w serca fanów. Wyśpiewane charakterystycznym, głębokim głosem lidera zespołu w akompaniamencie muzyki na najwyższym poziomie, są zawsze gwarancją najpiękniejszych, koncertowych przeżyć.

rock - koncerty w Trójmieście


Twórczość Kultu to kwintesencja polskiego rocka i dowód na to, że wysoka jakość muzyki to gwarancja sukcesu zespołu. Jeśli chcesz poczuć dreszcz na plecach i w towarzystwie najpiękniejszych emocji wyśpiewać razem z Kazikem najlepsze utwory zespołu, nie możesz przegapić udziału w tym wydarzeniu.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    90 zł
  • Przedsprzedaż
    90 zł
Bilety:
- w przedsprzedaży 90 zł