stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kultura Dostępna: Za duży na bajki 2

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Moc przyjaźni, przygód i wzruszeń. Za duży na bajki 2 w reżyserii Kristoffera Rusa to kontynuacja familijnego hitu, który zachwycił krytyków, przyciągnął tłumy do kin.

lip 19

piątek, g. 21:30

Gdańsk, plaża Stogi, wejście na...
Wstęp wolny
Ulubione gamingowe trio powraca! Tym razem Waldek, Staszek i Delfina przeżyją lato pełne przygód w Tatrach. Podczas wycieczki Waldek przypadkowo dowiaduje się, że w okolicy mieszka jegoojciec, o którym od mamy słyszał tylko tyle, że dawno temu porzucił ich rodzinę. Chłopiec postanawia za wszelką cenę go odnaleźć i osobiście zapytać o powody tej decyzji. Wraz ze Staszkiem, pod osłoną nocy, wyruszają na poszukiwania. Czyhające na nich na górskim szlaku niebezpieczeństwa to nic w porównaniu z zadaniem, które otrzymuje Delfina. Kreatywna nastolatka musi ukryć przed niczego nieświadomą ciotką, mamą Waldka oraz jej nowym partnerem prawdę ozniknięciuchłopców. Jakie zawirowania w życie wszystkich bohaterów wniesie ta sekretna misja? Czy Waldek otrzyma odpowiedzi na dręczące go pytania i zrozumie postępowanie ojca?
Za duży na bajki 2 to wciągająca, pełna humoru opowieść dla całej rodziny o sile przyjaźni, stawianiu czoła przeciwnościom i mierzeniu się z prawdą.