Kultura na horyzoncie! Muzeum Emigracji Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Kultura na horyzoncie!

O tradycjach i zwyczajach w dalekich i bliskich krajach
Warsztaty rodzinne
Druga i czwarta niedziela miesiąca, godz. 11.00 -12.30 oraz 13.30 - 15.00

Zapraszamy dzieci wraz z rodzinami w wielką podróż dookoła świata - na każdych zajęciach odwiedzimy inny kraj lub region, poznamy jego mieszkańców oraz ich obyczaje. Zajęcia są okazją do spotkania się z różnorodnymi kulturami i tradycjami, zarówno z egzotycznych zakątków świata, jak i z tych całkiem bliskich. Dzieci poznają także codzienne życie swoich rówieśników z innych krajów. będą uczyć się tolerancji i szacunku do nich.

Na każdych zajęciach dzieci otrzymają specjalne bilety uprawniające do przejazdu, które będzie można kolekcjonować w naszym muzealnym portfelu podróżniczym.

Warsztaty są przeznaczone dla rodzin z dziećmi powyżej 5 lat. Jeśli jednak chcą Państwo przyjść z młodszymi dziećmi, bardzo prosimy o taką informację przed warsztatami (w ciągu tygodnia roboczego), a przygotujemy dla nich specjalne aktywności.

Zajęcia odbywają się w co drugą niedzielę miesiąca, do 25 czerwca 2017. Na warsztaty obowiązują zapisy, można ich dokonywać drogą elektroniczną, wysyłając maila na adres warsztaty@muzeumemigracji.pl, podając imię i nazwisko dziecka, jego wiek, numer telefonu opiekuna oraz termin warsztatów i ich nazwę. Koszt pojedynczych zajęć to 10 zł, jeśli w zajęciach będzie uczestniczyło rodzeństwo, to dla kolejnej osoby - 5 zł. Opiekunowie uczestniczą bezpłatnie.

Dni, w których będą się odbywać zajęcia do końca 2016 r.:
9 i 23 października,
13 i 27 listopada
oraz 11 grudnia.

Czytaj także