stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2025 w Piłce Ręcznej

Międzynarodowy handball wraca do Gdańska! Już 9 maja 2024 w ERGO ARENIE reprezentacja Polski pod wodzą Marcina Lijewskiego rozegra mecz, którego stawką będzie awans na przyszłoroczne mistrzostwa świata. Polacy podejmą Słowację.

cze 4

wtorek, g. 18:00

Gdynia,
bilety 15 zł
ulgowy 5 zł
lip 20-21

sobota - niedziela

Gdańsk, Sopot,
- Naszym nadrzędnym celem jako reprezentacji jest dziś gra na wszystkich głównych imprezach, dlatego majowy mecz w ERGO ARENIE będzie dla nas arcyważny - tłumaczy selekcjoner Marcin Lijewski

- Świat w piłce ręcznej bardzo się zmienia, podział na zespoły z absolutnego topu i średniaków coraz mocniej się zaciera, czego dowodem jest choćby dyspozycja Wysp Owczych przy okazji ostatniego EURO. Reprezentacja Izraela oparta jest na grupie młodzieżowej, która z powodzeniem rywalizowała ostatnio w juniorskich turniejach, Słowaków znamy bardzo dobrze, graliśmy z nimi sparing w styczniu - mają hiszpańskiego trenera i kilku doświadczonych, występujących w Hiszpanii zawodników. Niezależnie od tego, na którego rywala trafimy w ERGO ARENIE - zanosi się na szybkie, mocne starcie - zapowiada trener.

Po historycznych wygranych w Gdańsku nad reprezentacjami Szwecji i Niemiec czy wywalczonym nad Zatoką awansem na Igrzyska Olimpijskie w Rio De Janeiro, czas na napisanie zupełnie nowej historii pod wodzą dawnych legend. Razem z reprezentacją polskich szczypiornistów stwórzmy w ERGO ARENIE kolejne sportowe święto! Bilety dostępne są za pośrednictwem stron www.ergoarena.pl oraz www.eventim.pl.

Patronami medialnymi meczu są portal Trojmiasto.pl i Radio Gdańsk.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    40 - 80 zł
  • Bilet ulgowy
    15 - 40 zł
Ceny biletów
• Kategoria I - 80pln
• Kategoria II - 60pln
• Kategoria III - 40pln
* Grupy zorganizowane – 15 pln*
*Grupy zorganizowane (dzieci i młodzież szkolna do 18 lat) przy zamówieniu minimum 10szt. (na każdych 10 osób przypada jeden bilet bezpłatny dla opiekuna). Zamówienia przyjmowane będą na adres: zamowieniagrupowe@eventim.pl.

Osoby niepełnosprawne
Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl. Bilet w cenie 40 pln (wejście na podstawie jednego biletu dla osoby niepełnosprawnej + opiekuna).
Dzieci do lat 3 - wstęp bezpłatny z opiekunem bez gwarancji miejsca siedzącego.