Kwiat Jabłoni Opera Leśna Sopot Sprawdź!
stat
PATRONAT

Kwiat Jabłoni Opinie (1)

Zdobywający coraz większą popularność folkowo-popowy duet Kwiat Jabłoni, zagra tego lata w legendarnej Operze Leśnej w Sopocie. Wers ze znanego utworu () dziś późno pójdę spać może okazać się rzeczywistym założeniem publiczności na ten piękny letni wieczór.

Relacja z imprezy

gru 2

środa, g. 20:00 - 22:00

Gdańsk,
lip'21 10

sobota, g. 21:00

Sopot,
O WYDARZENIACH
Mimo pandemii, nie musimy rezygnować z rozrywki na świeżym powietrzu. Przy zachowaniu ostrożności i przestrzegając zaleceń dotyczących naszego bezpieczeństwa, będziemy mogli podziwiać na scenie swoich ulubionych polskich artystów. Wśród nich: Kwiat Jabłoni, czyli rodzeństwo: Kasia i Jacek Sienkiewicz. () To muzyka, która może łączyć pokolenia seniorów, których wzruszały piosenki Naszej Basi Kochanej, i młodzież, która jeździ po mieście na rowerze z Paulą i Karolem w słuchawkach. - napisał Jarek Szubrycht, dziennikarz Gazety Wyborczej.

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


O ZESPOLE

Duet folkowo-popowy o wyjątkowym brzmieniu łączącym fortepian, mandolinę i śpiew z brzmieniami elektronicznymi. Udanym debiutem była piosenka Dziś późno pójdę spać, która w serwisie Youtube ma kilkanaście milionów wyświetleń. Ponadto na swoim koncie mają takie single jak "Nic więcej", "Idzie zima", a także znakomite wykonanie Wodymidaj z Ralphem Kaminskim. W ubiegłym roku ukazał się ich pierwszy studyjny album "Niemożliwe".

Dokładne informacje dotyczące wstępu i zachowania na terenie koncertu zostaną określone Regulaminie. Jest dostępny tutaj: https://bit.ly/2AChZZQ.

Kwiat Jabłoni
9 sierpnia 2020 r., niedziela, godz. 20:00
Opera Leśna, ul. Stanisława Moniuszki 12, Sopot
Bilety w cenie: miejsca siedzące 49 zł (strefa C), 79 zł (strefa B), 99 zł (strefa A)

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl. Sprzedaż biletów rozpocznie się 8 lipca, w środę, o godz. 12:00.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.