L.U.C. by Lech MCKA Zatoka Sztuki Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

L.U.C. by Lech

LECH oraz Zatoka Sztuki zapraszają na koncert L.U.C.

Łukasz L.U.C. Rostkowski - kompozytor, autor tekstów, wokalista, performer, gazownik, magister prawa, oraz reżyser wideoklipów i koncertów.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Za rozmach, odwagę i konsekwencje w swojej twórczości, a także za eklektyzm oraz niekonwencjonalne pomysły muzyczne, filmowe i tekstowe zdobył wiele nagród i nominacji do najważniejszych nagrów kulturalnych (m.in. Paszport Polityki, Yach, Mateusze Trójki, Warto, Wrocławska Nagroda Muzyczna, Ale Sztuka!, Gwarancje TVP Kultury, Fryderyki). Za charyzmę i kreatywne koncerty, na których występuje sam lub z miniorkiestrą a czasem z kurami, sprzętem ogrodowym i arabskim przepowiadaczem przyszłości, docenili go także słuchacze. Porażony twórczym ADHD nagle w 2003 roku założył Kanał Audytywny. W 2006 równolegle rozpoczął drogę solową. Nagrał łącznie 10 albumów, w tym 5 konceptualnych, udźwiękowił wiele spektakli i krótkich form wideo. W muzyce celowo przekracza liczne gatunki tworząc na pograniczu nu jazzu, trip-hopu, hip-hopu, elektroniki, klasyki i muzyki filmowej. W roku 2010 nagrał album eksperymentalny, stworzony wyłącznie za pomocę modulacji własnego głosu (Pyykycykytypff) Komponował i nagrywał z wieloma wybitnymi instrumentalistami i wokalistami, m. in. ze światowej sławy wokalistką jazzową U.DUDZIAK, z Z.NAMYSŁOWSKIM, M.URBANIAKIEM i L.MOŻDŻEREM. Na żywo supportował zaś m. in. TRICKIEGO, THE PRODIGY, TALIBA KWELI, COLDCUTA, SKUNK ANANSIE i wielu innych. Jednocześnie, propagując ideę "podaj dalej", łączy świat profesjonalistów z amatorami, którym pomaga debiutować.
www.eluce.pl

Dla chętnych istnieje możliwość zarezerwowania stolików w cenie 75 PLN/ osoba, a całą tę kwotę możecie wykorzystać na barze!
Rezerwacje pod numerem: 692 963 101

Czytaj także