LASY: WaluśKraksaKryzys LASY Sopot Sprawdź!
stat
PATRONAT

LASY: WaluśKraksaKryzys Opinie (1)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

LASY wracają. 3. sezon najciekawszych doświadczeń naturalno-kulturalnych otworzy WaluśKraksaKryzys Nazywany "nadzieją gitarowego grania". W wyjątkowy nastrój wprowadzi Was muzyka od trójmiejskiego projektu muzycznego VVASYL.

Relacja z imprezy

cze 30-2.07

czwartek - sobota, g. 19:00

WaluśKraksaKryzys jest jednym z najgłośniejszych ostatnio debiutów na rockowej scenie i aktualnym laureatem jarocińskich Rytmów Młodych. Na jego koncie znajduje się sporo sukcesów i fantastycznych występów (FAMA, Spring Break czy Męskie Granie) Jak mówi sam wokalista - po dwóch latach w reżimie sanitarnym, sezon 2022 będzie niezwykle energetycznym wydarzeniem!

rock / punk - koncerty w Trójmieście


VVASYL- Projekt muzyczny powstały z inicjatywy Piotr Wasylika- autora tekstów i współautora muzyki. Jego muzyka to połączenie szeroko rozumianego Indie rocka z punkowym pazurem, gdzie również nawiązuje do tradycji amerykańskiego blues'a. Ma nadzieję, że kiedyś stworzy utwór, który będzie "genialny w swojej prostocie" i już nigdy nie będzie musiał pracować. LongPlay został nagrane w studio8 w Gdyni wraz z Michałem Miegoniem, który odpowiadał za sekcje basową, master i miks.

Po nagraniu utworów postanowiono skompletować resztę członków zespołu, są nimi:
Michał Tarkowski- organy
Michał Miegoń- Gitara basowa
Aleksandra Kobiela- Chórki, Perkusjonalia
Artur Nowak- Perkusja
Piotr Wasylik- Gitara, Wokal

Idźcie w LASY. Czeka na Was dobra muzyka, scena, bar i doświadczenie bycia razem stworzone przez zespół Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART.

Informacja o biletach