LECHIA Gdańsk - Cracovia Polsat Plus Arena Gdańsk Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

LECHIA Gdańsk - Cracovia Opinie (1)

Lechia nie wygrała w ekstraklasie od 22 sierpnia, a jeszcze dłużej, gdyż od 25 lipca, czeka na zwycięstwo przed własną publicznością. - Wydaje mi się, że dół jest już za nami i teraz wyjdziemy na prostą. Jednak piłka jest nieobliczalna. Dlatego w meczu z Cracovią można spodziewać się wszystkiego - ocenia Tomasz Unton, który z Maciejem Kalkowskim jest wciąż tymczasowym szkoleniowcem biało-zielonych. Początek gry o punkty w ekstraklasie w sobotę o 18:00. Jednak na PGE Arenę można tego dnia przyjść nawet pięć godzin wcześniej. Nie zabraknie poza piłkarskich atrakcji tak przed jak i na obiekcie.

czytaj więcej »

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    60-5 zł zł
CENY BILETÓW NA SEZON 2014/15

Istnieje możliwość zakupu biletów przez internet na stronie http://kupbilet.lechia.pl/

sektory PGE Arena

Osoba, która nie była jeszcze na stadionie PGE Arena na meczu Lechii Gdańsk, ma możliwość zakupu jednorazowo biletu papierowego – bez konieczności posiadania Karty Kibica Lechii Gdańsk. Każdy następny mecz dla takiej osoby wymaga już posiadania karty.

Lechia Gdańsk od sezonu 2014/2015 wprowadziła możliwość samodzielnego wydruku biletu internetowego w domu. Co ważne, taka opcja nie wymaga posiadania Karty Kibica.

Także w kasach PGE Areny sprzedawane są bilety papierowe. Na wyspach klubowych bilety dostępne są tylko na Kartę Kibica Lechii Gdańsk. Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych z dnia 20 marca 2009 roku Klub ma obowiązek identyfikacji wszystkich osób biorących udział w meczu piłki nożnej. Przy zakupie biletu papierowego i przy wyrabianiu Karty Kibica Lechii Gdańsk należy okazać dokument tożsamości z numerem pesel i zdjęciem celem weryfikacji danych, w przypadku obcokrajowców wymagany jest dowód potwierdzający tożsamość.

W pierwszej kolejności sprzedawane są bilety na dolne sektory (oraz sektor 1 i 2), po wypełnieniu trybuny w danej kategorii cenowej, otwierane będą kolejne sektory górnego poziomu trybun.

Kartą Kibica Lechii Gdańsk oraz biletem drukowanym może posługiwać się wyłącznie osoba, dla której Karta lub bilet zostały przygotowane (dane personalne znajdują się na bilecie i Karcie Kibica).

Szczegółowe informacje na oficjalnej stronie klubu

Przeczytaj także