LECHIA Gdańsk - Legia Warszawa Polsat Plus Arena Gdańsk Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

LECHIA Gdańsk - Legia Warszawa

Lechia za kadencji Jerzego Brzęczka jeszcze nie przegrała na PGE Arenie. Passa, która obejmuje cztery zwycięstwa i dwa remisy rozpoczęła się 23 listopada ubiegłego roku. O piłkarską twierdzę budowaną na Letnicy ma w sobotę rozbić się także Legia Warszawa. - Wierzę głęboko, że wygramy, rekord frekwencji zostanie pobity, a cała Polska, dzięki transmisji w telewizji publicznej zobaczy, jak świetnie bawią się ludzie w Gdańsku - mówi nam Maciej Makuszewski. Skrzydłowy Lechii, aby znów zdobywać gole, nie tylko solidnie pracuje podczas treningów strzeleckich, ale również ma za sobą wiele rozmów natury mentalnej i psychologicznej. Początek gry biało-zielonych z mistrzami Polski w sobotę o godzinie 15:30. Jeśli na trybunach zasiądzie ponad 34 445 kibiców, na kolejne domowe spotkanie klub wpuści te osoby za darmo.

czytaj więcej »

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    60-5 zł zł
CENY BILETÓW NA SEZON 2014/15

Istnieje możliwość zakupu biletów przez internet na stronie http://kupbilet.lechia.pl/ Od sezonu 2014/2015 klub wprowadził możliwość samodzielnego wydruku biletu internetowego w domu.

sektory PGE Arena

Bilety są sprzedawane również na tzw. wyspach klubowych oraz w kasach PGE Areny.

W pierwszej kolejności sprzedawane są bilety na dolne sektory (oraz sektor 1 i 2), po wypełnieniu trybuny w danej kategorii cenowej, otwierane będą kolejne sektory górnego poziomu trybun.

Przy zakupie karnetów wymagana jest karta kibica. Bilety jednorazowa można nabywać bez posiadania takiego dokumentu.

Szczegółowe informacje na oficjalnej stronie klubu

Przeczytaj także