LP Stary Maneż Gdańsk Sprawdź!
stat

LP, autorka hitów Girls Go Wild i Lost On You, zagra w 2022 aż trzy koncerty w Polsce! Artystka pojawi się 22 lutego na warszawskim COS Torwar, 25 lutego we wrocławskim A2 i 26 lutego w gdańskim Starym Maneżu.

Listę sukcesów LP można byłoby wymieniać długo. Od premiery Lost On You w 2017 LP zagrała na najważniejszych festiwalach muzycznych na świecie, tytułowy utwór z płyty zgromadził imponujące 500 mln streamów oraz otrzymał tytuł platyny w Polsce, Rosji, Grecji, Szwajcarii i Francji. Teledyski do Lost On You, Muddy Waters i When Were High obejrzano łącznie ponad 280 mln razy.

pop - koncerty w Trójmieście


Churches to szósty studyjny album w dorobku LP. Płytę, której premiera zaplanowana jest na 8 października, promują single The One That You Love, How Low Can You Go, One Last Time, czy Goodbye.
Wydawnictwo powstało w wyjątkowym dla wszystkich okresie pandemii. Jak przyznaje sama artystka: Ten album jest jak przyjaciel. Przyjaciel, który przeprowadził mnie przez jeden z najtrudniejszych okresów w historii ludzkości i jednocześnie dosyć trudny okres w moim życiu. To wiele prawdziwych historii i spostrzeżeń, którymi mam okazję się z Wami podzielić.

O samym procesie powstawania utworów LP mówi tak: Tworzenie wspólnie z moimi najlepszymi przyjaciółmi to dar, którego nigdy nie biorę za pewnik, a emocje towarzyszące spotykaniu nowych osób to piękne doświadczenie. Jak zakochiwanie się. Wybaczcie mi, ale ja już zawsze będę się zakochiwać i odkochiwać. To dla mnie prawdziwa esencja życia i mimo, że momentami bolesna, nie zamieniłabym tego na nic innego. Czuję, że to mój sposób na przekazywanie emocji. Jestem wdzięczna za te piosenki i za ludzi, którzy je ze mną stworzyli. To spełnienie moich marzeń, móc się z Wami wszystkimi wreszcie nimi podzielić. Dziękuję.

Limitowana przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu rozpocznie się w środę, 22 września 2021 o 10:00. Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje w piątek, 24 września 2021 o 10:00.

W sprzedaży dostępne będą dwa rodzaje biletów Standard i Health Pass (bilet przeznaczony dla osoby, która w dniu wstępu na Wydarzenie będzie posiadała ważny certyfikat szczepienia przeciw COVID-19).

w każdy piątek (do 28.01), g. 18:00 - 20:00

Gdańsk,
wrz 16

piątek, g. 18:30

Gdańsk,