stat
Impreza już się odbyła

La Meduse Session | live jazz

La Meduse Sessions to innowacyjny projekt muzyczny, w którym utalentowani muzycy z Trójmiasta łączą siły, eksplorując granice ambientu, elektroniki i jazzu. Inspirując się efemerycznym pięknem meduzy, ich muzyka odbija tajemniczą i płynną naturę tych stworzeń, tworząc dźwięki, które są zarówno pełne delikatności, jak i potężnej siły. Poprzez swoją twórczość, artyści pragną zaprosić słuchaczy do podróży przez subtelne, ale hipnotyzujące brzmienia, które poruszają się między światłem a głębią oceanu.

mar 7

czwartek, g. 20:00

Gdańsk,
mar 22

piątek, g. 20:00

La Meduse Sessions są niezwykłe również dlatego, że cały proces tworzenia muzyki odbywa się poprzez spontaniczną improwizację. Muzycy, w zaskakujący sposób, eksplorują dźwięki i kompozycje, pozwalając, by energia chwili prowadziła ich przez nieznane obszary muzycznej eksploracji. To właśnie ta swoboda improwizacji dodaje niepowtarzalnego elementu tej ekscytującej muzycznej podróży.

jazz - koncerty w Trójmieście


Choć meduza potrafi parzyć, w La Meduse Sessions muzycy z Trójmiasta wykorzystują tę analogię, aby wprowadzić do swojej muzyki element zaskoczenia i siły. Tak, jak nieprzewidywalna siła meduzy, ich muzyka potrafi zaskoczyć, otaczając słuchacza intensywnymi i nieoczekiwanymi dźwiękami, które jednocześnie zachwycają i wciągają.