Lady Mama - Na Ratunek Restauracja w Aquaparku Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Lady Mama - Na Ratunek Opinie (6)

18 lutego 2012 w sopockim klubie Pick&Roll (ul. Zamkowa Góra 3) odbędą się warsztaty dla z cyklu "Lady Mama - Na ratunek".

Uwaga! Warsztaty zostały przeniesione na 24 marca.


Umiejętność niesienia pomocy maluszkom podczas wypadków, które mogą się wydarzyć np. w domu, na spacerze, to wiedza bezcenna. Dlatego zapraszamy rodziców do udziału w szkoleniu z pierwszej pomocy dla niemowląt i małych dzieci, które odbędzie się w Sopocie, 18.02.2012 (sobota), w godz. 13.00 - 17.00.

Szkolenie przygotowali i poprowadzą doświadczeni ratownicy. Będziecie mogli pod ich czujnym okiem nauczyć się, jak reagować w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia Waszego maleństwa. 

Szkolenie składa się z części wykładowej i pokazowej oraz z ćwiczeń praktycznych.
Ilość miejsc jest ograniczona. Szkolenie w dniu 18.02.2012  obejmuje 2 moduły, w związku z tym pierwszeństwo w rezerwacji miejsc będą mieli rodzice, którzy zdecydują się na udział w całym szkoleniu (2 modułach). Specjalna oferta dla par!

Na zgłoszenia od rodziców czekamy do dnia 14.02.2012. Rodziców, którzy zgłoszą chęć udziału w warsztatach, na hasło "LADY MAMA" otrzymają 20 % zniżki.

Lady Mama jest także organizatorem bezpłatnych spotkań: "Brzuszkowych spotkań", skierowanych do kobiet w ciąży oraz "Mam maluszka" dla mam dzieci do lat 3.