Lady Pank - LP 40 Hala Ergo Arena Gdańsk Sopot Sprawdź!
stat

Lady Pank - LP 40 Opinie (5)

  • piątek, 18 marca 2022, godz. 20:00
  • Lokalizacja
  • Bilety
    99 zł, w przedsprzedaży  79
    Kup bilet

Zapraszamy na wyjątkowe koncerty Lady Pank! Jeden z najważniejszych polskich zespołów w historii polskiej muzyki obchodzi w tym roku jubileusz 40-lecia działalności. Jego okrągłe urodziny nie mogą obyć się bez nowej płyty i bez trasy koncertowej, bo to właśnie ze spektakularnych, wypełnionych największymi przebojami koncertów, słynie Lady Pank. Lady Pank bilety na koncerty już w sprzedaży!

O zespole Lady Pank
Od wydania ostatniego premierowego albumu, "Miłość i władza", minęło pięć lat, świat w tym czasie stanął na głowie i nic, co jeszcze niedawno wydawało nam się normalne, dziś nie jest oczywiste. Wyjście do klubu czy na koncert stało się luksusem i właśnie tego luksusowego towaru Lady Pank chce dostarczyć jak najwięcej, dlatego trasa koncertowa, nazwana tak samo, jak nowy album, czyli "LP40", startuje we wrześniu 2021 roku i jest zaplanowana do końca roku 2022.

rock - koncerty w Trójmieście


Poprzednią trasę koncertową Zespół zagrał z gośćmi, którzy zaśpiewali na wznowionej po 35 latach płycie "LP1". Fani, którzy byli na tamtych koncertach wiedzą, że Lady Pank osiągnęło formę, której mogą im pozazdrościć dużo młodsi koledzy artyści. Nie inaczej będzie tym razem, bo Lady Pank na swoje 40 urodziny przygotowało mnóstwo niespodzianek, którymi zaskoczą nawet swoich najwierniejszych fanów. Nie zabraknie największych przebojów z czterech dekad działalności ani utworów z najnowszej płyty, w niespotykanej dotąd na ich koncertach oprawie.

Będzie hucznie, przebojowo, ale i sentymentalnie. W końcu na muzyce Lady Pank wychowały się już trzy pokolenia słuchaczy. I co najważniejsze - będzie bezpiecznie!

Zobacz relację z poprzedniej edycji (2021)


Lady Pank bilety
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
Kup bilet
paź 29

piątek, g. 20:00

Gdańsk,
kwi'22 28

czwartek, g. 20:00

Gdynia,