Lady Pank Stary Maneż Gdańsk Sprawdź!
stat

Lady Pank Opinie (5)

Nowy termin koncertu zespołu Lady Pank. Zespół przygotował dla swoich fanów nie lada niespodziankę - będzie to wyjątkowy koncert z piosenkami do filmu rysunkowego O dwóch takich, co ukradli księżyc, do którego Jan Borysewicz i spółka stworzyli muzykę ponad 33 lata temu.

Relacja z imprezy

cze 23

środa, g. 18:00, 21:00

Gdańsk,
mar'22 18

piątek, g. 20:00

Gdańsk Sopot,
Wszystkie zakupione dotychczas bilety zachowują ważność w przypadku nowego terminu. Ewentualnych zwrotów biletów można dokonywać w bileterii, w której zostały zakupione.

rock - koncerty w Trójmieście


Koncerty będą połączone z projekcją tej kultowej bajki Kornela Makuszyńskiego. Premiera odbyła się w listopadzie podczas Festiwalu SoundEdit w Łodzi.

Na premierowym koncercie zobaczyliśmy rzeszę naszych fanów, dzisiejszych czterdziestolatków pamiętających ten film z czasów dzieciństwa, którzy przyprowadzili swoje dzieci. Sala była wypełniona do ostatniego miejsca, bawiły się dwa pokolenia fanów Lady Pank. To był wspaniały widok i znak, że ten film i muzyka w ogóle się nie zestarzały - mówi Jan Borysewicz. Uznaliśmy również, że warto pokazać się z tym projektem szerszej publiczności.