Lao Che - Wiedza o społeczeństwie - Gdański Teatr Szekspirowski Gdańsk
stat

Uwaga! Impreza już się odbyła

Lao Che - Wiedza o społeczeństwie

rock

termin
mar 11
niedziela Godz. 20:00
miejsce Teatr Szekspirowski
adres Gdańsk, Wojciecha Bogusławskiego 1
bilety
60 zł , w przedsprzedaży 50 - 55 zł Bilety wyprzedane
Patronat

Zapraszamy na jedyny koncert Lao Che w Gdańsku, promujący najnowszą płytę "Wiedza o społeczeństwie". Grupa wystąpi 11 marca w Gdańskim Teatrze Szepskirowskim.Na najnowszym krążku zespół sięga do brzmień, mogących kojarzyć się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych jednak podanych w charakterystyczny dla twórczości Lao Che przetworzony sposób, nawiązujący do różnych gatunków muzycznych. Za produkcję płyty ponownie odpowiada Piotr "Emade" Waglewski oraz Filip "Wieża" Różański. Do zespołu dołączył nowy muzyk - Karol Gola (saksofon barytonowy, klawisze, flet) znany między innymi z zespołów Pink Freud czy Jazzombie.

Tytułowa "Wiedza o społeczeństwie" to saga o ludzkich perypetiach. Poczynania ludzi - ich słabości, obawy, wątpliwości, uczucia, spostrzeżenia i marzenia ukazane są z perspektywy człowieka, Polaka, ziemianina.

To już siódmy studyjny album Lao Che. Jego publikacja zaplanowana jest na 16 lutego 2018 roku a wydawcą jest Mystic Production. Płyta oparta jest na tekstowym koncepcie, co nie jest zaskoczeniem w przypadku tego zespołu. Okładkę płyty zaprojektował Paweł Ryżko.

Zespół wystąpi w składzie:
Rafał Borycki - bas, wokal
Mariusz Denst - sampler, wokal
Hubert Dobaczewski - wokal, gitara
Maciek Dzierżanowski - instrumenty perkusyjne, Sammler, wokal
Michał Jastrzębski - Szwed - perkusja
Karol Gola- saksofon, flet, klawisze
Filip Różański - instrumenty klawiszowe, wokal