Latino Night w Story Story Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Latino Night w Story

LATINO NIGHT w Story! Nie zwalniamy tempa! To będzie specjalna noc! 20 sierpnia 2021. serdecznie zapraszamy wszystkich na latynoską noc w gorących rytmach Bachaty i Salsy w spockim klubie STORY!

Dla kogo jest ta impreza
Dla wszystkich wielbicieli i miłośników muzyki i tańców latynoskich.
Gwarantujemy świetną zabawę przy największych tanecznych hitach latino, bachaty, salsy, kizomby oraz nowości i znanych remixach. Do Waszej dyspozycji oddajemy klimatyczny taras, na którym królować będą rytmy Bachaty, Salsy i Kizomby. Za odpowiednią selekcję muzyczną zadbają Dj Mario i Dj Evela! Późnym wieczorem, instruktorzy trójmiejskich szkół tańca, porwą Was do szalonych animacji, więc na pewno nie będziecie się nudzić! W części klubowej zagra dla Was DJ Mitch. Specjalista od bardziej klubowych brzmień reggaeton, latin house i bardziej tanecznych wakacyjnych rytmów. Starujemy o 21:00 z darmową lekcją Bachaty od podstaw z Evelą.

Przygotujcie wygodne buty do tańca i rezerwujcie piątkowy wieczór! My już nie możemy się doczekać i szykujemy pyszne i zimne drinki na ochłodę Nie możecie tego przegapić! To będzie gorąca noc! Zapraszajcie znajomych!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
  • Kontakt
    664-533-866
do 23:00 - 10 zł