stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Leszek Live! Black Balloon + Ejtobangla + Lizard Head

Leszek Chmielewski zaprasza na koncert grupy Black Balloon, Ejtobangla i Lizard Head, który odbędzie się w ramach akcji Leszek Live!

rock / punk
Kup bilet
mar 3

niedziela, g. 20:00

Gdańsk,

 (27 opinii)

rock / punk
Kup bilet
sie 9-10

piątek - sobota

Specjalnie dla Was wstęp na koncert jest bezpłatny.

folk / reggae / world - koncerty w Trójmieście


Leszek Live! to cykl koncertów organizowany przez markę Lech i wspierany m.in. przez Rockmetalshop. Akcja skierowana do zespołów z całego kraju, które chcą pokazać swoją siłę rażenia na koncertach klubowych oraz stanąć przed szansą zgarnięcia cennych nagród podczas koncertu finałowego 4 grudnia w łódzkiej Scenografii

https://leszeklive.pl/

Black Balloon /Rock, Blues, Funk/

Połączyła ich wspólna pasja grania i chęć tworzenia czegoś nowego. Zderzenie różnych osobowości członków grupy poskutkowało odmiennym stylem, który sami nazywają "balloonowym rockiem"W życiu prywatnym są przyjaciółmi, co widać podczas koncertów - wspólne granie daje im wiele radości i sprawia wielką przyjemność. Zespół rozwija się w szybkim tempie i komponuje nowe utwory. Mimo niedługiego stażu ma na koncie sporo koncertów i przeglądów - zarówno lokalnych jak i poza granicami Słupska. Grali już z takimi zespołami jak Dr. Hackenbush, Apteka, Video oraz Materia. Za sukces można uznać udział w przeglądzie mającym wyłonić zespoły na LUXFEST IV. Zagralismy w finałowej piątce. Do konkursu startowało około 50 kapel.

FB: https://www.facebook.com/blackballoonslupsk/timeline
YT: https://www.youtube.com/watch?v=G7MNvAODwNA

Ejtobangla /Funk Rock/Reggae/Rap/

Muzyka zespołu to połączenie funk rocka i słonecznego reggae,a to wszystko okraszone Rapem. Liderami zespołu sąAgnieszka Skrycka (rockmanka - sceniczny wulkan energii) i Lukasz "Doktor" Weranis (raper - gra na afrykańskich dżambach i kubańskich kongach ), którzy są wspierani przez gitarzystę Łukasza Berndta, i dwa żywioły energii, basistę Kubę Oczkowskiego (bluesmana z zamiłowania) i perkusistę Krzysztofa Sydora (od urodzenia fan punka).

To połączenie 5 żywiołów muzycznych daje niesamowitą eksplozję pozytywnych wibracji i energii jak i dużej dawki dobrej muzyki.

FB: https://www.facebook.com/ejtobangla/timeline
YT: https://www.youtube.com/watch?v=bSUEiWcMweE

Lizard Head /hard & heavy/

W swoich dokonaniach chętnie sięgają do szlachetnego dorobku lat 70, 80 i 90-tych. Jest w tym coś z Motorhead, AC/DC, Led Zeppelin, czy Budgie. Zachowują przy tym własny, chropowaty styl. Dowodem ich kunsztu może być fakt, że swego czasu ich numer zatytułowany "Fallin In Love Whith A Girl" docenił znakomity prezenter radiowy Piotr Baron. Utwór miał tym samym, swoje pięć minut w eterze, a dokładnie mówiąc w audycji "3 wymiary gitary".

FB: https://www.facebook.com/Lizard-Head-195259284005078/timeline
YT: https://www.youtube.com/watch?v=Ph-9aSu1KMA

Zapraszamy!