Letnia Basket Liga Platforma Medialna Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Letnia Basket Liga Opinie (5)

Startuje letnia liga koszykówki z prawdziwego zdarzenia. Wszystkie mecze rozgrywane będą pod dachem. Toteż na harmonogram rozgrywek nie będzie miała wpływu nasza kapryśna bałtycka pogoda. Zapisy potrwają do 13 sierpnia! A pierwszego, historycznego mistrza Letniej Basket Ligi poznamy 19 września!

Rywalizacja toczy się 5x5 w kategorii open i jest świetną okazją na przygotowanie się do sezonu. Spotkania rozgrywane będą na pełnowymiarowej hali w dniach powszednich - od poniedziałku do środy w godzinach wieczornych 19.00-22.00. Główną areną zmagań będzie - mieszcząca się w centrum Trójmiasta oraz posiadająca łatwy dojazd transportem publicznym jak i prywatnym - Hala Zespołu Szkół Handlowych w Sopocie przy ul. Wejherowskiej i al. Niepodległości.

Rywalizacja na parkietach Letniej Basket Ligi wystartuje 20 sierpnia i docelowo toczyć się będzie w dwóch rundach - faza grupowa oraz play-off. System rozgrywek jak i szczegółowy terminarz zostanie dopasowany do ilości zakwalifikowanych zespołów.

W trakcie meczów prowadzone będą pełne statystyki indywidualne oraz drużynowe. Przejrzysta prezentacja danych meczowych na stronie rozgrywek pozwala na analizę i szybkie porównanie zespołów, zawodników oraz dostęp do rankingu i rekordów zarówno z aktualnego sezonu jak i późniejszego archiwum.

Zapisy oraz szczegóły pod e-mail: biuro@basketliga.pl oraz telefonicznie 794-023-023.

Czytaj także