Letnie Brzmienia - Jan Rapowanie Plac Zebrań Ludowych Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Letnie Brzmienia - Jan Rapowanie Opinie (1)

Jan - Rapowanie, czyli jedna z najciekawszych postaci młodego polskiego hip-hopu już 28 sierpnia o godzinie 18:00 wystąpi w Gdańsku podczas Welcome Sessions x Letnie Brzmienia na Placu Zebrań Ludowych!

Relacja z imprezy

Raper oficjalnie zadebiutował w 2019 r., a dziś zapowiedź jego solowych występów oznacza wyprzedane miejsca na Torwarze i Tauron Arenie Kraków. Najnowsza płyta Janka - Bufor - na której gościnnie występują m.in. Sokół, Paluch, Kękę czy Kortez, zaledwie w miesiąc od premiery pokryła się złotem. Jego charakterystyczny styl i autentyzm sprawiają, że muzyk zjednuje sobie sympatię różnych pokoleń.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Koncerty WELCOME SESSIONS we współpracy z Letnimi Brzmieniami to cykl wydarzeń, które mają na celu promowanie globalnej kampanii Always Welcome. Jej ambasadorem w Polsce od 2021 r. jest Mrozu. W tym roku dołączył też Jan - Rapowanie. U jej podstaw leży idea gościnności i ciepłego przyjęcia oraz związana z nimi otwartość na drugiego człowieka i codzienna radość życia. Ważną częścią kampanii Always Welcome jest globalny projekt muzyczny Welcome Sessions, w którym Mrozu oraz Jan - Rapowanie uczestniczą z ramienia Polski obok gwiazd światowego formatu. Artyści połączyli siły, czego efektem jest wspólny utwór "Dym", którego można posłuchać w serwisach streamingowych.

Koncerty WELCOME SESSIONS są dedykowane wyłącznie osobom w wieku 18+ przez wzgląd na niespodzianki, które zostaną zaserwowane uczestnikom na powitanie.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    99 zł
  • Przedsprzedaż
    89 zł