Letnie Napięcie: Daria Zawiałow Plener 33 Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza odwołana

Letnie Napięcie: Daria Zawiałow

Czas na inaugurację nowego cyklu w postindustrialnych przestrzeniach Stoczni Gdańskiej, nadciąga Letnie Napięcie w Plener 33!

Daria Zawiałow to jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej i koncertowy pewniak. Przekonała się o tym dotychczas publiczność m.in. Męskiego Grania, festiwalu Opener, PolandRock, Karków Live i Orange Warsaw, a przede wszystkim jej trasy Helsinki Tour, wyprzedanej jeszcze przed startem.

rock - koncerty w Trójmieście


Koncert Darii Zawiałow w ramach Letniego Napięcia został przeniesiony na 16.07.2021.

Bilety z nową datą już w sprzedaży https://bit.ly/DariaZawialow_LetnieNapiecie2021

Zobacz relację z poprzedniej edycji (2020)


Koniecznie dołączcie do nowego wydarzenia! Letnie Napięcie: Daria Zawiałow

Bilety z datą 2020 na każdy z przeniesionych koncertów w ramach Letniego Napięcia zachowują ważność na występach, które odbędą się w 2021 roku.

Jeżeli z różnych powodów nie możecie lub nie chcecie uczestniczyć w przeniesionych wydarzeniach, macie możliwość zwrotu kosztów za zakupione bilety. Aby uzyskać zwrot, napiszcie wiadomość o treści "ZWROT" na: aleksandra@soundrive.pl. Do maila dołączcie dane, które podaliście przy zamówieniu (imię i nazwisko, adres e-mail) oraz nr zamówienia. Po weryfikacji, środki zostaną zwrócone automatycznie na konto, z którego dokonano zakupu.

Zwroty będą realizowane w terminie 180 dni od daty przeniesienia koncertu na podstawie decyzji Parlamentu, który postanowił przedłużyć ustawowo termin na zwrot środków na zakup biletów na koncert do 180 dni od rozwiązania umowy poprzez wprowadzenie art. 15 zp tzw. tarczy antykryzysowej (tj. ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw).
cze 20

niedziela, g. 21:00

Wyspa Sobieszewska, ul. Radosna
cze 26

sobota, g. 20:00 - 22:00