Letnie Napięcie: Katarzyna Nosowska Plener 33 Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza odwołana

Letnie Napięcie: Katarzyna Nosowska

Wyjątkowa postać na wyjątkową okazję. Katarzyna Nosowska zostaje kolejną gwiazdą cyklu Letnie Napięcie, święta alternatywnego popu w samym sercu Stoczni Gdańskiej.

Ikona. Wizjonerka. Trendsetterka. Artystka poszukująca, która na przestrzeni ostatnich trzydziestu lat niejednokrotnie wywracała swój styl do góry nogami, wyznaczając kierunki rozwoju polskiej sceny muzycznej. Zdobywczyni Paszportu Polityki, siedemnastu Fryderyków, dwudziestu Platynowych i siedmiu Złotych Płyt zarówno z grupą Hey, jak i solo.

rock - koncerty w Trójmieście


Nosowska karierę rozpoczęła w punkrockowym zespole Włochaty, by wraz z ostatnim wydawnictwem w dorobku albumem Basta, wyprodukowanym przez Michała Foxa Króla - przeistoczyć się w progresywną raperkę. Kocham tę płytę, a nie potrafiłam tego powiedzieć o żadnej innej uważam, że to najważniejsza moja płyta i nie wiem, czy nagram następną. Kiedykolwiek. Ufam procesowi życia, czekam spokojnie na kolejne odsłony, przyjmę z pokorą każdą propozycję - mówiła w wywiadzie, opublikowanym na łamach Polityki.

Utwory m.in. właśnie z krążka Basta będzie można usłyszeć na żywo 26 czerwca w Plener 33

Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej, jak i dorosłej.

Osoby niepełnoletnie, które w dniu koncertu ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w nim samodzielnie, pod warunkiem posiadania przy wstępie na wydarzenie dokumentu potwierdzającego wiek oraz pisemnej zgody opiekuna prawnego, dostępnej na stronie Letnie Napięcie. Brak w/w dokumentów jest równoznaczny z odmową wstępu na koncert.
cze 23

środa, g. 18:00, 21:00

Gdańsk,
cze 26

sobota, g. 20:00 - 22:00