stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
Letnie Napięcie: Frank Leen
PATRONAT

Letnie brzmienia - Mrozu Opinie (6)

MROZU i Sobel dołączają do trasy koncertowej Letnich Brzmień w Gdańsku! Na Placu Spotkań Ludowych w lipcu, sierpniu i wrześniu odbędzie się seria koncertów Letnich Brzmień z najpopularniejszą polską muzyką. Na świeżym powietrzu zagrają: Kwiat Jabłoni i Natalia Przybysz. Do letniej trasy dołącza MROZU (28.08), który jak nikt, potrafi podnieść słuchaczy na duchu oraz Sobel (2.09), który znakomicie odnajduje się zarówno w popie, jak i muzyce hip-hop.

lip 14

niedziela, g. 17:00

Wejherowo, Park Majkowskiego
Wstęp wolny
sty'25 25

sobota, g. 18:00

bilety 148 - 190 zł
Kup bilet
Czym są Letnie Brzmienia?

hip-hop - koncerty w Trójmieście


To ogólnopolski, wakacyjny cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu, w 13 miastach, z 22 najpopularniejszymi artystami i artystkami, którzy mają moc przyciągania i czarowania publiczności. Trasa koncertowa Letnich Brzmień trwa całe wakacje. Koncerty odbywać się będą w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim. Szczegółowy harmonogram koncertów można sprawdzić TUTAJ. Zwieńczeniem cyklu Letnich Brzmień będzie dwudniowe wydarzenie - Finał - termin i miejsce koncertów zostaną ogłoszone wkrótce. Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production.

Jak długo trwają Letnie Brzmienia?

Jest cykl koncertów, który w każdym mieście ma swój indywidualny rozkład jazdy. W Gdańsku rozpoczynamy koncertem Kwiatu Jabłoni, a kończymy we wrześniu koncertem Natalii Przybysz.

MROZU to artysta pełnowymiarowy - muzyk, autor tekstów, kompozytor, producent. Przysłuchując się jego utworom trudno nie odnieść wrażenia, że za cel postawił sobie pisać utwory, które podnoszą jego słuchaczy na duchu. Radość, energia, optymizm i dystans - to odczucia nieodłącznie towarzyszące produkcjom tego twórcy. Mrozu ma na koncie pięć albumów studyjnych, szósty - "Złote Bloki" - ukazał się kilka dni temu. To na tym krążku znajdują się, liczony w milionach wyświetleń singiel "Złoto", czy luzacki, równie porywający "Galacticos". Koncert w ramach trasy koncertowej Letnich Brzmień odbędzie się 2.09 o godz. 20:00 na Placu Zebrań Ludowych o godz. 20:00. Bilety na koncert w cenie 89 i 109 złotych dostępne są na www.letniebrzmienia.pl. Koncert MROZU Welcome Sessions przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Sobel to jeden z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się artystów w Polsce. Ten młody muzyk dobrze odnajdujący się zarówno w gatunkowym popie jak i hip-hopie szturmem zdobył listy przebojów, początkowo dzięki wydanemu w 2020 r. minialbumowi "Kontrast", który pokrył się platyną. Rok później longplay "Pułapka na motyle" szybko zyskał status poczwórnej platyny! Sobel już zdążył uplasować się w ścisłej piątce najpopularniejszych artystów w serwisach cyfrowych w Polsce. Miesięcznie słucha go ponad milion słuchaczy, a z dnia na dzień to grono się powiększa. Koncert w ramach trasy koncertowej Letnich Brzmień odbędzie się 2.09 o godz. 20:00 na Placu Zebrań Ludowych
o godz. 20:00. Bilety na koncert w cenie 99 i 109 złotych dostępne są na www.letniebrzmienia.pl.

Harmonogram koncertów:
09.07, godz. 20:00 - Nosowska
10.07, godz. 20:00 - Brodka
14.07, godz. 20:00 - Kwiat Jabłoni
28.08, godz. 20:00 - MROZU x Welcome Sessions
2.09, godz. 20:00 - Sobel
03.09, godz. 20:00 - Natalia Przybysz


***
Letnie Brzmienia to wakacyjny cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu, w 13 miastach z najpopularniejszymi artystkami i artystami, którzy mają moc przyciągania i czarowania publiczności. Letnie Brzmienia to projekt Good Taste Production, który był odpowiedzią na pandemiczną rzeczywistość Covid-19. Dzięki współpracy z lokalnymi instytucjami, od trzech lat aktywizuje miejską przestrzeń. Trasa koncertowa trwa całe wakacje. Koncerty odbywać się będą w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim. m Szczegółowy harmonogram koncertów można sprawdzić TUTAJ. Zwieńczeniem projektu jest dwudniowy finał Letnich Brzmień w Poznaniu 10-11.09.2022 r. na Polanie Harcerza przy poznańskim jeziorze Malta, na którym zagrają m.in. Ralph Kaminski, Arek Kłusowski, Ofelia, bryska.

Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym został Eventim.pl. Patroni medialni projektu to Radio Zet, Gazeta Wyborcza, AMS, Zwierciadło, Plejada, Onet, trojmiasto.pl, Prestiż Magazyn Trójmiejski.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    79 - 279 zł
Bilety w cenie od 79 zł oraz karnety za 279 złotych na cykl Letnich Brzmień w Gdańsku są dostępne na www.letniebrzmienia.pl. Karnet w postaci 3 kodów należy wymienić na 3 bilety na www.letniebrzmienia.pl. Karnet jest przeznaczony dla jednej osoby i upoważnia (po wymianie kodów na bilety) do uczestnictwa w 3 różnych wydarzeniach. Nie ma możliwości zrealizowania kilku kodów na to samo wydarzenie.

Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.
Dokładny harmonogram koncertów znajduje się również na www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty i godziny koncertów oraz ceny biletów różnią się w zależności od wydarzenia. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach Organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii. Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl.