Letnie brzmienia - Natalia Przybysz Plac Zebrań Ludowych Gdańsk Sprawdź!
stat
PATRONAT

Letnie brzmienia - Natalia Przybysz Opinie (1)

pop
 • sobota, 3 września 2022, godz. 20:00
 • Lokalizacja
 • Bilety
  79 - 279
  Kup bilet
  Informacje o biletach  »

Letnie Brzmienia w Gdańsku - na Placu Zebrań Ludowych zagrają: Nosowska, Brodka, Kwiat Jabłoni i Natalia Przybysz. Artyści wystąpią na plenerowej scenie Letnie Brzmienia, to ogólnopolska trasa koncertowa topowych polskich artystek i artystów.

Natalia Przybysz to jeden z najciekawszych kobiecych głosów w Polsce, kompozytorka i autorka tekstów. Pod wpływem inspiracji bluesem, soulem, jazzem i funkiem w 2014 roku powstał bardzo dobrze przyjęty album "Prąd". To z tego albumu pochodzą takie utwory jak "Miód" czy "Nazywam się niebo". W 2017 r. wydała album "Światło nocne", a dwa lata później "Jak malować ogień". W 2022 r. Natalia powróciła z wyjątkowym albumem, "Zaczynam się od miłości", na którym autorskiej muzyce towarzyszą teksty autorstwa Kory.

pop - koncerty w TrójmieścieW lipcu i wrześniu usłyszymy przede wszystkim najbardziej lubiane i najnowsze utwory artystów. Cykl otworzy charyzmatyczna Nosowska (9.07), dzień później zagra nie mniej oryginalna Brodka (10.07). Koncertowy lipiec dopełni jeszcze uwielbiany przez publiczność Kwiat Jabłoni (14.07). Wakacyjny czas pożegnamy z kolei z Natalią Przybysz (3.09) Koncerty live gwarantują niepowtarzalne wrażenia!

Zobacz relację z poprzedniej edycji (2022)


***
Letnie Brzmienia to ogólnopolski, wakacyjny cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu, w 13 miastach, z 22 najpopularniejszymi artystami i artystkami, którzy mają moc przyciągania i czarowania publiczności. Trasa koncertowa Letnich Brzmień trwa całe wakacje. Koncerty odbywać się będą w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim. Szczegółowy harmonogram koncertów można sprawdzić TUTAJ. Zwieńczeniem cyklu Letnich Brzmień będzie dwudniowe wydarzenie - Finał - termin i miejsce koncertów zostaną ogłoszone wkrótce.
Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production.

Partnerem strategicznym został Eventim.pl. Patroni medialni projektu to Radio Zet, Gazeta Wyborcza, AMS, Zwierciadło, Plejada, Onet, trojmiasto.pl.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  79 - 279 zł
Bilety od 79 zł na koncerty będą dostępne w sprzedaży od środy 13 kwietnia 2022 r. (12:00)
Karnety w cenie 279 złotych dostępne będą od poniedziałku 11 kwietnia 2022 r. (16:00)
Kup bilet